Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

район таксі на оболоні київНаскільки часто, замовляючи таксі на Оболоні Київ або в будь-якому іншому районі столиці, вам доводилося чути відмову в зв'язку з відсутністю вільного транспортного засобу в поточний момент часу? Інформаційно-диспетчерська служба Лекс не дозволяє подібного в роботі — замовивши таксі у нас, пасажир гарантовано потрапляє в потрібне місце.

Подача таксі в будь-який час доби, район і погодні умови

За час роботи наша компанія заслужила довіру клієнтів чесною працею і постійним вдосконаленням. Лекс пропонує максимально низькі тарифи в Києві і 100 відсоткову подачу автомобіля, яка не залежить від району, часу доби або погодних умов.

Наш персонал — самий уважний і пунктуальний

ІДС Лекс працює з людьми і для людей, тому професійні якості операторів і таксистів компанії при прийомі на роботу повинні відповідати суворим корпоративним нормам.

  • Оператори диспетчерського центру крім чіткої дикції і навичок роботи зі спеціальною програмою повинні відрізнятися уважністю при прийомі кожного замовлення таксі. Вони оперативно обробляють заявки, що дозволяє за найкоротший термін підшукати авто;
  • Пунктуальність — одна з основних якостей, необхідних для водія Таксі Лекс. Підтвердивши згоду на виконання замовлення, він, не втрачаючи зайвого часу, відправляється за вказаною адресою.

На виклик 100% приїде автомобіль

Компанія Лекс має в своєму розпорядженні великий автопарк, в якому знаходяться транспортні засоби різноманітних моделей і марок. Оформляючи замовлення телефонним дзвінком або на веб-сайті, вкажіть побажання щодо класу машини і місткості, і ми обов'язково надамо гідний варіант. Крім власного автопарку, служба співпрацює з партнерськими фірмами, що є гарантією знаходження і подачі таксі Київ за 5-15 хвилин. Набираючи короткий номер 509 або заповнюючи поля онлайн-форми, ви може бути впевнені в тому, що замовлення буде своєчасно виконане. автомобілі таксі на оболоні київБезпечна поїздка — ще один пріоритет, на який ми орієнтуємося в роботі. Автомобілі, які постійно проходять технічний огляд, відрізняються справністю і надійністю.

Найдешевші тарифи для будь-якої точки столиці

Наша фірма робить переїзд по Києву можливим для кожного. Столичне таксі з самими недорогими тарифами і комфортабельним автотранспортом — це Лекс: тут ви точно знаєте, за що платите. Дізнайтеся точну вартість поїздки по телефону або онлайн. Не шукайте ідеальне таксі, адже воно є — замовляйте таксі на Оболоні Київ або в інший район, і насолоджуйтеся швидкою, безпечною і недорогою поїздкою.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать