Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Сучасне столичне життя вимагає від жителів бути максимально автомобілі таксі можнаоперативними, тому таксі можна і потрібно замовляти, щоб усюди встигати. Громадський транспорт з його повільністю і ненадійністю — вельми сумнівний варіант для швидкого пересування по Києву і околицях. Задовольнити потреби городян і гостей столиці у виклику машини для поїздки готові сотні таксомоторних компаній, але серед такого різноманіття вибрати фірму з високими стандартами обслуговування та демократичними розцінками непросто. Однак така інформаційно-диспетчерська служба існує — це Таксі Лекс. Ми гарантуємо якісний сервіс за помірною вартістю: телефонуйте 509 і переконайтеся самі!

В Лекс таксі можна викликати цілодобово

Наша компанія не припиняє свою діяльність ні на хвилину — ми забезпечимо замовника комфортабельним автомобілем в будь-який час доби навіть при екстремальних погодних умовах. Диспетчери і таксисти працюють для вас цілодобово, в святкові та вихідні дні. Не витрачайте свій час на фірми з сумнівною репутацією — вибирайте Лекс, і співробітники служби зроблять все, щоб вас не розчарувати!

Вибирайте найбільш зручний спосіб замовлення

Оформити замовлення таксі можна одним з декількох способів. Вибирайте, що для вас найбільш просто і зручно: телефонний дзвінок або інтернет-заявка? У диспетчерському центрі працює великий штат операторів, готових миттєво прийняти і обробити заявку. Телефонуйте за коротким номером 509 — всі дзвінки з мобільних телефонів безкоштовні! Завдяки системі callback через кілька секунд ви отримаєте зворотній дзвінок. Повідомте адресу подачі таксі і місце прибуття, свої вподобання щодо поїздки (наявність дитячого крісла, кондиціонера і т.д.), і через 5 хвилин таксі вже під'їде до будинку! Замовляйте таксі через інтернет: для цього досить відкрити на сайті онлайн-форму і почати вводити перші літери вулиці, а програма відразу запропонує вибрати зі списку потрібну адресу. У формі доступні додаткові опції, з яких можна вибрати (або внести) свої побажання щодо майбутнього переїзду. Щоб оформити замовлення ще швидше, завантажуйте додаток і програма буде запам'ятовувати маршрути, за якими ви їздите найчастіше. Інтерфейс ще простіше, ніж на сайті, проте функціональність при цьому — та ж.

мікроавтобуси таксі можнаАвтомобіль будь-якої місткості: мікроавтобус, універсал, мінівен

В автопарку компанії є автотранспорт на будь-яку життєву ситуацію. Якщо подорожуєте великою компанією, замовлення таксі мікроавтобус буде виконане по вищому розряду і в найкоротший термін! Таксі можна вибрати й інше: універсал або мінівен — телефонуйте 509!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать