Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик таксі міста києва номериДля кожного жителя і гостя міста необхідно завжди мати під рукою таксі міста Києва номери, оскільки в мегаполісі досить часто необхідно скористатися послугою виклику автомобіля. Вчасно приїхати на роботу, важливу зустріч, вокзал, в аеропорт — ситуацій, коли таксі є ідеальним способом пересування, дуже багато. Жителям і гостям столиці пропонується величезний вибір таксомоторних фірм, яких налічується більше двохсот. Розцінки, які встановлені більшістю компаній, відрізняються дешевизною, проте рівень якості при цьому невисокий. Щоб поїздка пройшла з максимальними зручностями, а вартість була помірною, вибирайте інформаційно-диспетчерську службу Лекс — надійну перевірену компанію.

Замовляйте таксі з максимальною вигодою

Таксомоторна фірма Лекс працює в сфері перевезень на протязі декількох років, тому точно знає, що необхідно кожному пасажиру для оптимального комфорту. Ми вдосконалюємося щодня, тому надаємо найвищу якість сервісу і доступні розцінки. Контакти нашої служби таксі знаходяться на веб-сайті — ви можете висловити побажання або пропозиції щодо нашої роботи.

Дзвінок в call-центр

Щоб зателефонувати диспетчеру, набирайте на мобільному короткий номер 509, і система автопередзвону зробить зворотний дзвінок через кілька секунд. Щоб оформити замовлення таксі і відразу дізнатися, у скільки обійдеться поїздка, вкажіть адресу, куди подавати автомобіль, і куди прямувати. При наявності вподобань щодо поїздки або додаткових умов, повідомляйте і про це, і диспетчер оперативно внесе дані в програму. Програма розраховує вартість автоматично, виходячи з діючих на даний момент тарифів. Для цього вона прокладає оптимальний маршрут, при якому враховуються всі затори та ремонтні роботи на дорогах столиці. Остаточну суму до сплати оператор повідомить відразу, тому розподілити бюджет можна заздалегідь.

Замовляйте таксі онлайн

пасажири таксі міста києва номериДля виклику таксі через інтернет необхідно завантажити і встановити додаток на смартфон, або відкрити форму на веб-сайті. Внесіть в форму online замовлення необхідні дані, що стосуються поїздки, і вибирайте опцію розрахунку тарифу. Внести інформацію можна менше, ніж за хвилину, оскільки інтерфейс програми простий і зрозумілий, а при внесенні перших букв адреси випадає список відповідних, з якого потрібно вибрати необхідний. Щоб замовити таксі міста Києва за найбільш вигідною вартістю, звертайтеся в Лекс за коротким номером 509: ми встановили найдоступніші тарифи!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать