Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

шашечки таксі київ відеоЗараз користувачі інтернету роблять все більше запитів «таксі Київ відео». Їм цікаво подивитися кумедні ситуації з простими пасажирами, зафіксовані в кадрі, а іноді і аварії. Однак до таксомоторної компанії Лекс це не відноситься — наші високопрофесійні водії відрізняються серйозним підходом до роботи.

Служба таксі з записами аварій якої немає в мережі

Відеозаписи з розіграшами пасажирів таксі — досить поширене явище у всесвітній павутині. Непоодинокі й записи з дорожньо-транспортними пригодами, в які потрапляють автомобілі транспортних служб. Але у компанії Лекс подібного досвіду немає, а все завдяки професіоналізму персоналу та справності транспортних засобів.

Водії Таксі Лекс: професіоналізм понад усе

Наша компанія створює робочі місця для дуже багатьох водіїв. При цьому кожен з них є, без перебільшення, професіоналом своєї справи. Щоб працевлаштуватися в нашу фірму, таксист повинен продемонструвати наступні професійні і особистісні якості:

  • Досвід роботи в службі таксі Києва на протязі, як мінімум, трьох років;
  • Відмінні навички водіння і дотримання всіх правил дорожнього руху;
  • Вільне орієнтування в столичному регіоні — замовляючи автомобіль у нас, ви можете бути спокійні, що він по дорозі не загубиться;
  • Пунктуальність — таксисти компанії Лекс приїжджають на виклик в рекордно короткий термін;
  • Комунікабельність і приємність в спілкуванні — ще одна важлива риса, якою повинен володіти водій;
  • Охайність — наші шофери завжди одягнені, ніби з голочки.

Тому вони не з'являлися і не з'являться в вищеназваному запиті.

Справні машини — гарантія безпечної поїздки на таксі

салони авто таксі київ відеоМашина в нашій службі таксі подається завжди. Однак, набираючи короткий номер 509, ви можете бути абсолютно впевнені не тільки щодо гарантованої подачі авто в 100 відсотках випадків, але і в тому, що поїздка відбудеться на якомога безпечному рівні. Це забезпечується не тільки за рахунок майстерності водіїв, а й за рахунок справних авто. Перевозкою пасажирів займається дуже велика кількість автомобілів компанії Лекс, і всі вони справні. Кожна машина регулярно проходить технічний огляд на предмет виявлення можливих неполадок. Несправності негайно ж ремонтуються. Крім систематичного техогляду, автотранспорт нашої компанії не є застарілим. Ми пропонуємо пасажирам тільки надійні комфортні автомобілі, завдяки чому поїздка проходить швидко, безпечно і з зручностями. Служба пасажирських перевезень Лекс — ви ніколи не побачите аварій нашого таксі Київ на відео!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать