Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка таксі київ ціна за кмБез замовлення таксі при сучасному ритмі життя неможливо обійтися, тому для кожного пасажира важливо знати яка таксі Київ ціна за км. Вчасно встигнути на важливу зустріч, захід, на вокзал і в аеропорт, терміново приїхати в інший район міста за обмежений термін — ситуацій, коли без виклику машини не обійтися, величезна кількість, і часто доводиться замовляти таксі кілька разів протягом дня. Замовники при цьому шукають найбільш вигідні варіанти. Однак при виклику машини в дешевій, але сумнівній компанії є ризики, що вільної машини не знайдуть, або недосвідчений водій, що погано розбирається в столиці, приїде зі значним запізненням або загубиться по дорозі. Не ризикуйте часом, грошима та особистими справами: звертайтеся в компанію з професійним підходом до справи — Таксі Лекс.

Вибирайте найбільш вигідні тарифи

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує низькі ціни, доступні для жителів і гостей столиці. Оптимального зниження цін ми досягли не за рахунок погіршення якості надання послуги, а завдяки оптимізації робочих процесів, штучне завищення цін також відсутнє. Телефонуйте для замовлення таксі по номеру 509 і заощадите бюджет!

Гарантована подача автомобіля

Як часто ви чули при зверненні в таксомоторні служби, що вільного автомобіля на даний момент немає? Звертаючись в Лекс, будьте стовідсотково впевнені, що машина приїде на виклик без запізнень і затримок через 5 хвилин. Таксопарк компанії складається з величезної кількості транспортних засобів, яких достатньо для щоденного успішного виконання вхідних замовлень. Отримавши заявку, диспетчер миттєво знаходить найближче до клієнта вільне авто, яке не втрачає час і направляється на виклик. Завдяки обдуманому підходу до роботи, в кожному з секторів Києва, на які ми поділили столицю, постійно знаходяться машини компанії Лекс. Не мине й 5 хвилин, як таксі вже під'їде за вказаною адресою.

Трансфер в аеропорт

поїздка в аеропорт таксі київ ціна за кмЗамовляючи таксі в аеропорт, необхідно вибрати надійну транспортну компанію, яка стовідсотково надасть автомобіль для поїздки вчасно. Телефонуйте за номером 509 або завантажуйте і встановлюйте додаток, і не доведеться переживати з приводу подачі машини: транспортний засіб приїде вчасно. Для додаткової гарантії замовляйте авто попередньо: вказуйте в заявці або повідомляйте диспетчеру час і дату подачі таксі. Вибирайте таксі Київ ціна якого максимально вигідна — телефонуйте в Лекс в будь-який час дня і ночі або залишайте заявку в інтернеті, скачавши і встановивши додаток на смартфон.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать