Меню сайта

розрахунок з додатку таксі київ ціна онлайнЯкщо хочете ознайомитися з тарифами, актуальними на даний момент, не потрібно дзвонити в call-центр: діюча таксі Київ ціна онлайн розташована у відповідному розділі сайту. Таксі Лекс застосовує сучасні рішення, що дозволяють раціонально використовувати час, тому пропонує доступні способи розрахунку вартості і виклику машини по інтернету.

Розцінки в ІДС Лекс максимально знижені

Піклуючись про пасажирів, наша таксомоторна компанія встановила доступні для населення ціни, які залишаються на невисокому рівні завдяки оптимізованій роботі і відсутності штучного завищення. При цьому обслуговування відрізняється європейською якістю. Це зробило компанію однією з кращих в Києві — переконайтеся на власному досвіді, замовивши таксі за номером 509 або онлайн.

Розраховуйте тариф поїздки онлайн

Якщо необхідно замовити таксі, віддавайте перевагу сучасним способам з використанням інтернету. Їх обирає все більше киян та гостей столиці, які заощаджують свій час, оскільки не потрібно дзвонити диспетчеру. Для цього на веб-сайті передбачена онлайн форма, або можна завантажити мобільний додаток. У формі є порожні поля, які потрібно заповнити даними: адресою, куди подавати таксі, і куди їхати. Додаткові умови і послуги при необхідності відзначайте галочками, оскільки вони впливають на остаточну вартість поїздки. Заповнення форми не викличе труднощів, оскільки інтерфейс відрізняється простотою.

Як проводиться розрахунок тарифу програмою

Перед відправленням заявки вибирайте опцію розрахунку вартості поїздки, яка знаходиться внизу форми. Після того, як програма побудує маршрут майбутньої поїздки і врахує актуальні тарифи, буде показана сума до сплати. Розрахунок відбувається за секунду і повністю виключає помилки, викликані людським фактором, оскільки автоматичний.

Відмінна якість обслуговування

Разом з помірними розцінками ІДС Лекс гарантує високоякісний сервіс, оскільки робота в таксі виконується професіоналами. Оператори, які працюють в call-центрі, відрізняються ввічливим і доброзичливим ставленням до замовників, тому якщо набридла грубість при водії таксі київ ціна онлайнвиклику таксі — телефонуйте 509! Диспетчери швидко оброблюють заявки і оперативно знаходять вільну машину. Для водіїв необхідно добре розбиратися в місті та мати досвід роботи. Якщо потрібно швидко дістатися в інший район Києва — наші таксисти неодмінно це виконають. Замовляйте комфортну іномарку в кращій службі таксі Київ ціна якої вигідна, а сервіс при цьому відрізняється високою якістю!

Подробнее