Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ цілодобовоЖиття в столиці продовжує кипіти незалежно від часу доби, в зв'язку з чим послуга таксі Київ цілодобово стає надзвичайно актуальною. Якщо хочете бути абсолютно впевнені в 100% подачі автомобіля в будь-який час дня і ночі, набирайте 509 з мобільного — інформаційно-диспетчерська служба Лекс завжди до ваших послуг!

Цілодобова подача машини

Серед столичних таксомоторних служб — а їх налічується більше, ніж двісті штук — досить непросто вибрати компанію, яка надає послугу таксі Київ на якісному рівні за розумну ціну. Трапляються ситуації, коли замовлення в дорогій службі можуть виконати неналежним чином, а про проблеми з дуже дешевим таксі вже ходять анекдоти. Для того щоб здіснити поїздку по столиці і в околицях з максимальними зручностями і не переплачувати, звертайтеся в Лекс, і ваша заявка буде виконана швидко, якісно і недорого.

Автопарк ІДС Лекс

Знаючи, наскільки важлива швидкість при знаходженні і подачі транспортного засобу, наша транспортна фірма не перестає поповнювати парк авто. Зараз в ньому знаходиться достатня кількість машин для щоденного виконання замовлень, проте старі авто постійно замінюються новими, і число автотранспорту зростає. У Лекс ви знайдете машину на будь-який смак. Потрібна певна марка і модель? Телефонуйте 509, і ми неодмінно її надамо в найкоротший термін. Потребуєте таксі для великої компанії або об'ємного багажу? І це теж виконаємо: через мінімум часу таксі мікроавтобус, мінівен або універсал буде очікувати в зазначеному місці. ІДС Лекс надає клієнтам виключно надійні іномарки комфорт-класу. Всі автомобілі перед роботою обов'язково повинні пройти техогляд, тому пасажиру абсолютно нічого хвилюватися з приводу рівня безпеки поїздки.

Телефонуйте 509 для замовлення або завантажуйте додаток

Щоб оформити виклик таксі в компанії Лекс, замовнику не доведеться витрачати багато часу. Достатньо зателефонувати диспетчеру за виклик таксі київ цілодобовокоротким номером 509 і повідомити маршрут поїздки, або вказати необхідну інформацію в онлайн-формі. Співробітники намагаються якомога швидше виконати кожну заявку, тому диспетчер оперативно вносить дані в систему і повідомляє остаточну вартість до сплати, а таксист, не втрачаючи часу, виїжджає за вказаною адресою. Через 5-10 хвилин вже чекайте авто біля свого будинку! Таксі Лекс пропонує невисокі тарифи, доступні для киян і гостей столиці. Викликайте таксі Київ цілодобово в нашій компанії, і здивуєтеся, наскільки поїздка може бути комфортабельною, швидкою і недорогою.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать