Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

район таксі київ центрЗамовляючи автомобіль в інформаційно-диспетчерській фірмі для поїздки в будь-яку точку столиці, пасажир хоче доступні тарифи таксі Київ центр і в інші столичні райони. Не витрачайте особистий час на пошуки найпривабливіших розцінок — вибирайте таксомоторну фірму Лекс!

Гарантована 100% подача автомобіля в будь-який район Києва

Знаючи, наскільки важливо кожному пасажирові бути впевненим в гарантованій поїздці і виїхати вчасно, ІДС Лекс постійно вдосконалюється, оптимізує робочі процеси і відточує злагодженість роботи окремих підрозділів.

Великий автопарк

Можливості парку автомобілів Таксі Лекс дозволяють з успіхом задовольняти всі щоденні потреби киян і гостей міста в таксі. Склад автопарку постійно поповнюється, а старі машини замінюються новими. Наявність різних марок і моделей дозволяє підібрати автомобіль під будь-які індивідуальні потреби і для будь-якої життєвої ситуації. Просто зателефонуйте в диспетчерський центр за номером 509, і повідомте свої побажання оператору, або вкажіть їх в онлайн-заявці. Для додаткової перестраховки ми співпрацюємо з іншими службами, зайнятими в сфері пасажирських перевезень, що дозволяє здійснити 100% подачу авто незалежно від завантаженості на дорогах і погодних умов.

Ми подаємо машину швидше за всіх

Замовляючи таксі Київ в Лекс, пасажир може бути впевнений не тільки в стовідсотковій, але і найшвидшій подачі машини в столиці. Завдяки умовному поділу столиці на сектори, в яких знаходиться певна кількість транспортних засобів, компанія Лекс максимально швидко здійснює знаходження і подачу машини. Водій, який знаходиться найближче до зазначеної в заявці адреси, відразу ж підтверджує її виконання і відправляється на виклик. Після того, як клієнт оформив заявку по телефону або через інтернет, практично відразу приходить повідомлення з даними про машину, яка буде виконувати пасажирки таксі київ центрзамовлення, а саме таксі приїжджає через 5-10 хвилин очікування. Трапляються ситуації, коли через напружений трафік або стау погоди клієнту доводиться очікувати 15-20 хвилин. Коли дорога кожна хвилина, оформлюйте попереднє замовлення — вкажіть в онлайн-заявці або повідомте оператору точний час і дату, і в призначений час таксі вже чекатиме.

Найдешевше таксі в Києві

Проведена оптимізація дозволила ІДС Лекс оптимально знизити тарифи, що зробило поїздки доступними для всіх. Замовляйте таксі Київ центр, а також в інші столичні райони в Лекс — ми забезпечимо комфортну, швидку поїздку за низькою ціною!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать