Меню сайта

автомобілі таксі київ телефони мобільніЩоб мати можливість викликати автомобіль для поїздки в будь-якій ситуації, необхідно мати під рукою таксі Київ телефони мобільні. Для простоти запам'ятовування таксомоторна компанія Лекс пропонує короткий номер 509, за допомогою якого можна викликати машину в будь-який час доби за любої погоди.

Таксі Лекс: вигідні умови і комфортні автомобілі

Інформаційно-диспетчерська компанія Лекс протягом вже декількох років надає послуги на ринку пасажирських перевезень. За цей час мешканці та гості столиці визнали нас лідерами, і з кожним днем кількість постійних клієнтів збільшується. Щоб зробити вартість максимально низькою для пасажирів, ми оптимізували робочі процеси. Через це ціни в службі таксі Київ Лекс стали доступними для всіх, а якість обслуговування вийшла на новий рівень. Замовляйте автомобіль за номером 509 і переконайтеся в цьому на власному досвіді!

Замовлення таксі по телефону

Щоб оформити замовлення машини в компанії Лекс, набирайте з мобільного короткий номер 509, і вам зателефонують протягом декількох секунд. Діє система callback, тому за дзвінок замовник не платить нічого. Штат диспетчерів повністю укомплектований, тому вільний відразу прийме заявку. Повідомте майбутній маршрут поїздки і додаткові умови, і відразу дізнаєтеся, яку суму доведеться платити по приїзді.

Найшвидша подача таксі

Наші диспетчери відрізняються спритністю і оперативно оброблюють вхідні замовлення. Можете бути впевнені, що після 5 хвилин таксі вже приїде за вказаною адресою. Таксопарк компанії складається з великої кількості автотранспорту, який успішно виконує всі вхідні замовлення. Автомобілі компанії Лекс знаходяться у всіх районах міста, на які ми поділили столицю. При обробці замовлення оператор call-центру знаходить найближче до замовника таксі, яке не втрачає часу і відразу направляється на виклик. Якщо не хочете витрачати час на тривале очікування автомобіля, звертайтеся в Лекс: надамо комфортабельну машину всього через 5 хвилин після оформлення замовлення!

Європейське обслуговування

водії таксі київ телефони мобільніУ Таксі Лекс працюють кращі диспетчери і таксисти столиці. Ми відповідально ставимося до підбору персоналу, тому забезпечуємо європейський рівень обслуговування. Якщо втомилися від грубості і непрофесійного ставлення — вибирайте ІДС Лекс! Співробітники компанії зроблять вашу поїздку комфортною і безпечною. Щоб не запам'ятовувати довгі таксі Київ телефони, набирайте з мобільного короткий номер 509, і поїздка залишить тільки позитивні враження!