Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ списокУ столиці надає послуги понад 200 ІДС, тому таксі Київ список для клієнта надається немаленький. Вибрати з нього службу з демократичними розцінками і хорошим сервісом непросто. Однак є компанія, у якої обслуговування відмінне, а розцінки — більш ніж доступні. Це Таксі Лекс: зателефонуйте за номером 509 або скачайте додаток з сайту для замовлення, і переконайтеся в вищесказаному на своєму досвіді!

Робіть вибір на користь свого комфорту і економії — вибирайте Лекс

Серед величезного числа столичних інформаційно-диспетчерських служб вибрати гідну не так просто. Деякі компанії не виконують в повній мірі взяті на себе обов'язки по забезпеченню комфортної та безпечної поїздки на таксі Київ, а у інших — захмарні ціни. Таксомоторна фірма Лекс пропонує альтернативне рішення дорогим переїздам і хвилюванням з приводу відсутності вільного авто, особливо в завантажену годину пік. Просто:
  • Телефонуйте 509;
  • Заповнюйте форму онлайн замовлення на сайті;
  • Завантажуйте мобільний додаток.
І через 5-10 хвилин в залежності від рівня завантаженості на київських дорогах таксі зі зручним і чистим салоном чекатиме біля будинку.

Максимально короткий час подачі таксі

Кожен клієнт, звертаючись в транспортну компанію, розраховує на те, що його заявку оброблять в найкоротший термін. Співробітники компанії працюють оперативно, не витрачаючи час на дрібниці, а робочі процеси відточені до досконалості і автоматизовані. Тому очікувати таксі доведеться всього 5 хвилин після оформлення заявки. Якщо ви цінуєте особистий час, звертайтеся в Лекс, і абсолютно не пошкодуєте!

Зручні способи замовлення

Оформлення виклику таксі в ІДС Лекс можливе декількома способами, у кожного з яких є певні переваги. виклик онлайн таксі київ списокТелефонна заявка не займе більше хвилини і абсолютно безкоштовна для замовника, оскільки за це платимо ми. Набирайте 509 з мобільного і повідомляйте диспетчеру початковий і кінцевий пункт маршруту, і оператор озвучить остаточну суму до оплати. Якщо немає бажання чекати вільного оператора, що може статися при сильній завантаженості в годину пік, та й просто для сучасних людей замовлення через інтернет — ідеальне рішення. Внесіть в онлайн-форму на сайті або в мобільному додатку компанії координати поїздки, і її виконають в найкоротший термін. У столичному регіоні працює дуже багато інформаційно-диспетчерських служб, однак очолює таксі Київ список фірма Лекс: ми забезпечимо високий рівень комфорту, чудовий сервіс і оптимально низькі тарифи, доступні всім!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать