Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ швидкоУ великому місті виклик таксі Київ швидко — необхідність і один з головних критеріїв роботи таксомоторної компанії. При сучасному ритмі життя жителям столиці необхідно демонструвати максимальну мобільність і відповідальне ставлення до планування часу, що природно зачіпає і сферу пасажирських перевезень.

Як оцінити швидкість надання послуги таксі?

Економлячи час клієнта і розуміючи важливість кожної секунди, інформаційно-диспетчерська служба Лекс надає послуги в найбільш короткий термін. Завдяки цьому компанія користується заслуженою популярністю у жителів і гостей Києва.

Миттєве замовлення таксі

Компанія Лекс пропонує вам не витрачати час на дзвінки і тривале очікування вільного оператора завдяки кільком способам замовлення.
  • Набирайте на мобільному короткий номер 509, і через кілька секунд оператор передзвонить. Діє система автопередзвону — замовляйте таксі в Києві не тільки якомога швидше, але і абсолютно безкоштовно! Повідомте необхідну інформацію про маршрут диспетчеру, і він оперативно підшукає оптимальний варіант;
  • Сучасний, швидкий і зручний спосіб моментально оформити замовлення самостійно — заходьте на веб-сайт і заповнюйте відповідні поля онлайн-форми. Зручність полягає в тому, що система автоматично підставляє список відповідних вулиць при введенні початкових літер.

Найшвидша подача таксі в Києві

Перший етап оформлення замовлення завершений, і поки ви розслаблено очікуєте таксі, диспетчери старанно і оперативно підшукують машину. Співробітники таксомоторної компанії Лекс відрізняються спритністю, тож чекайте повідомлення про подачу автомобіля практично відразу ж. Величезний автопарк, співпраця з великою кількістю партнерських служб і пунктуальність водіїв дозволяють подати машину не пізніше 10 хвилин, що також залежить від дорожньої ситуації в Києві і погодних умов.

водії таксі київ швидкоНе встигнете озирнутися — і ви на місці

Таксі Лекс приймає на роботу таксистів, за плечима яких подібний досвід роботи і зразкове знання районів і вулиць Києва. Крім цього, машини оснащені навігаторами — додаткова гарантія того, що в дорозі транспортний засіб не загубиться. Водії стежать за ситуацією з пробками на дорогах Києва, і знають, яким чином їх можна об'їхати. Яка ще служба надасть таку швидку і безпечну поїздку?

Ви заплатите мінімум

Разом з перерахованими вище достоїнствами, вас порадує вартість переїзду по Києву. Ми пропонуємо найнижчі тарифи! Якщо потрібно викликати таксі Київ швидко — звертайтеся в диспетчерський центр Лекс і не прогадаєте!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать