Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ познякиВчасно подати таксі Київ Позняки або в будь-яку іншу точку столичного регіону для компанії Таксі Лекс — не проблема. Ми маємо в своєму розпорядженні великий автомобільний парк, тому замовляючи таксі у нас, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що машина буде очікувати вас в зазначеному місці не пізніше, ніж через 10 хвилин з моменту, як вона була замовлена.

Ми однаково швидко подаємо таксі в усі райони столиці

Замовляючи таксі в службі пасажирських перевезень Лекс, клієнти отримують обслуговування на високому рівні, і при цьому оптимальним чином вирішують проблеми, пов'язані з переміщенням по столичному регіону. Щоб оформити замовлення, потрібно передзвонити за номером 509 (діє система автопередзвону), або заповнити порожні рядки в формі замовлення на сайті.

Комфортна поїздка по мінімальному тарифу

Щодня в Києві тисячі людей замовляють таксі. Не дивно, що компаній, що працюють в таксомоторної галузі, налічується понад двісті. Однак фірма Лекс має певні переваги перед конкурентами, завдяки яким її популярність у киян зростає з кожним днем. Наша компанія пропонує замовникам:

  • Виклик і подачу машини, які не будуть коштувати вам ні копійки;
  • Оформлення замовлення у ввічливих диспетчерів;
  • Найшвидше знаходження і подачу авто;
  • Найбільш низькі тарифи в столиці;
  • Безпечну поїздку з професійними досвідченими водіями.

Для нас абсолютно неважливо, в який із столичних районів замовляється автомобіль — таксі Лекс надає послуги завжди на одному і тому ж високому рівні.

Додаткові послуги

У нас можливо не тільки викликати автомобіль для переміщення по Києву, але і оформити замовлення з великого списку додаткових послуг. поїздка в аеропорт таксі київ познякиЯкщо вам потрібно в максимально короткий термін дістатися до аеропорту чи з нього, і при цьому ви не бажаєте платити нечувану ціну за поїздку, звертайтеся в компанію Лекс — перевірену службу, яка зробить це максимально швидко і недорого. Те саме можна сказати і щодо поїздки на вокзал. Потрібно організувати кур'єрську доставку посилки? Набирайте на мобільному короткий номер 509, і бандероль миттєво опиниться в потрібному місці. Погодинне замовлення автомобіля — ідеальне рішення для тих, кому потрібно дуже багато пересуватися по Києву. Економія при такому способі замовлення машини очевидна. Їдете великою компанією? Телефонуйте диспетчеру і комфортний мікроавтобусмікроавтобус до ваших послуг. Що примітно, за найдешевшою вартістю. Замовляйте комфортне таксі Київ Позняки або в інший район недорого в Лекс!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать