Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

шашечки таксі київ популярнеДля киян та гостей міста вибрати таксомоторну компанію, де викликати автомобіль для поїздки — не проблема, але як визначити таксі Київ популярне? На якому рівні сервісу і за якими розцінками повинна надавати послуги інформаційно-диспетчерська служба, щоб стати затребуваною? Приклад цього — ІДС Лекс, яка за відносно недовгий час роботи в сфері пасажирських перевезень по столичному регіоні встигла заслужити популярність у клієнтів.

Таксі Лекс: ми пропонуємо пасажиру максимальну зручність

Щоб клієнт відчував оптимальний комфорт під час переїзду, наша таксомоторна фірма ретельно стежить за рівнем сервісу, станом транспортних засобів і намагається максимально знизити тарифи.

Вас обслужать професіонали

У компанії працює висококваліфікований персонал. Підбір кадрів здійснюється за суворими вимогами згідно до професійних якостей. Набираючи на мобільному 509, замовнику не доведеться вислуховувати тривалі гудки під час очікування вільного оператора. Після миттєвого автопередзвону диспетчер дізнається у клієнта дані щодо маршруту поїздки на таксі і уважно і оперативно вносить інформацію в систему. При необхідності висловити побажання або дізнатися відповідь на питання, що цікавить, звертайтеся з цим до диспетчера, який із задоволенням відповість і порадить оптимальний варіант. Таксисти інформаційно-диспетчерської фірми Лекс довезуть пасажира за найкоротший термін. Вони чудово розбираються в географії столиці, мають великий досвід роботи і водійський стаж, дотримуються правил дорожнього руху, стежать за ситуацією на дорогах. Все це дозволяє уникнути пробок і значно скоротити час у дорозі. Також водії Такс Лекс відрізняються ввічливістю, охайністю і завжди допоможуть пасажиру з багажем.

Тільки комфортабельні автомобілі

салони авто таксі київ популярнеВ автопарку компанії знаходяться транспортні засоби, які відрізняються комфортабельністю, тому поїздка завжди проходить для пасажира з максимальними зручностями. Компанія регулярно стежить за станом автотранспорту, перевіряє технічну справність і оновлює парк авто. Замовляючи таксі у нас, клієнт може бути абсолютно впевнений в тому, що на виклик приїде справна іномарка, а не застаріла руїна.

Привабливі тарифи таксі

Хочете заплатити за таксі Київ мінімум? Тоді телефонуйте 509 або завантажуйте мобільний додаток з веб-сайту — наші розцінки на таксі найдешевші в столиці. Таксі Київ популярне — ІДС Лекс: оптимально низькі тарифи, комфортабельні поїздки і європейський рівень обслуговування!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать