Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик таксі київ недорого онлайнДля жителів столиці, які прагнуть при сучасному ритмі життя заощадити час і гроші, інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує замовити таксі Київ недорого онлайн. Завдяки оптимізованим робочим процесам, ми гарантуємо найвищу якість і помірні тарифи: щоб в цьому переконатися, викликайте машину за номером 509 або онлайн!

Краща столична служба таксі — це Лекс!

У сфері пасажирських перевезень міста Києва задіяно більше двохсот компаній, які розрізняються ціновими політиками і рівнем сервісу. Наша фірма пропонує пасажирам нові комфортабельні іномарки, а вартість послуги — помірна. Поєднання європейського обслуговування і демократичних розцінок зробило службу популярною серед населення і гостей столиці, і вивело в лідери серед інших фірм.

Максимально низькі тарифи таксі

Поряд з оптимізованою роботою, яка дозволяє зменшити вартість послуги, а також домогтися гідного сервісу, в Таксі Лекс розцінки не завищуються штучно. Щоб викликати автомобіль або замовити додаткові послуги за найнижчою ціною в місті, заповнюйте online форму, або телефонуйте в call-центр за коротким номером 509.

Залишайте заявку в інтернеті

Для виклику таксі за допомогою інтернету в компанії Лекс передбачено кілька варіантів, з яких замовник може вибрати найбільш зручний. Встановлюйте мобільний додаток, після того, як безкоштовно завантажите його з Google play. Інтерфейс програми відрізняється простотою і не викличе труднощів при заповненні. Для виклику автомобіля необхідно внести в додаток маршрут поїздки і відзначити додаткові умови, якщо вони необхідні: так буде розрахований остаточний тариф. Погодившись з сумою, відправляйте заявку на обробку. Дещо більш розширена форма для замовлення таксі знаходиться на електронному ресурсі компанії, але додаток не поступається їй за функціональністю. Аналогічно вносьте дані в online форму, підтверджуйте замовлення, і машина приїде через 5 хвилин!

Комфортабельний мікроавтобус

мікроавтобуси таксі київ недорого онлайнЯкщо будете здійснювати поїздку по київському регіону великою компанією, слід замовити таксі мікроавтобус. Цей транспортний засіб відрізняється місткістю, і спеціально розрахований на велику кількість пасажирів, тому кожен розміститься з максимальними зручностями. Компанія Лекс встановила низькі ціни на послугу, тому замовлення пройде без шкоди для вашого бюджету. Щоб замовити таксі Київ недорого, вибирайте кращу компанію столиці Лекс, яка пропонує помірні ціни і відмінний сервіс!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать