Меню сайта

автомобілі таксі київ короткий номерЩоб не завантажувати пам'ять складними телефонними номерами, компанія Лекс пропонує замовникам таксі Київ короткий номер, який швидко запам'ятовується. Набирайте 509 з мобільного, і після 5-10 хвилин очікування на виклик приїде комфортна іномарка.

Таксі Лекс: висока якість за помірною вартістю

Наша комп'ютеризована інформаційно-диспетчерська служба за період роботи в сфері пасажирських перевезень домоглася лідерства і заслуженої популярності у жителів і гостей столиці. Кожному замовнику ми надаємо незмінно високу якість послуги, а вартість при цьому залишається доступною для всіх. Робота в таксі пропонується тільки професіоналам, які забезпечать пасажиру чудовий сервіс — телефонуйте 509, і переконайтеся в цьому особисто!

Як оформити замовлення таксі і дізнатися вартість поїздки

Щоб викликати машину в Таксі Лекс, ми пропонуємо прості і зручні способи, за допомогою яких замовлення здійснюється менше, ніж за хвилину. Дзвінок в call-центр не буде коштувати ні копійки: для цього набирайте з мобільного телефону номер 509, і через кілька секунд система callback передзвонить автоматично. Завдяки достатній кількості диспетчерів в штаті, вам не доведеться довго чекати вільного оператора. Повідомте адресу подачі машини і куди необхідно прямувати. Якщо є переваги щодо транспортного засобу (марка, модель, колір) або умов поїздки (наявність кондиціонера, дитячого автокрісла і т.д.), скажіть про них диспетчеру, і вам максимально швидко підшукають оптимальний варіант. Оператор швидко внесе дані в програму і озвучить суму до оплати. Програма прокладає оптимально короткий маршрут, і розраховує вартість відповідно до тарифів, які актуальні в компанії на даний момент. Процес повністю автоматизований, що дозволяє виключити помилки, викликані людським фактором.

Замовляйте таксі online

Крім звичного способу оформлення замовлення телефонним дзвінком, тисячі наших клієнтів віддають перевагу сучасному варіант виклику таксі, що виклик таксі київ короткий номервідрізняється простотою і зручністю. Завантажуйте електронну форму замовлення: для цього відкривайте сторінку виклику online на веб-сайті, або завантажуйте і встановлюйте на смартфон додаток. Вносьте в поля форми майбутній маршрут і додаткові умови, дізнавайтеся тариф поїздки, і відправляйте замовлення — знадобиться зробити всього кілька кліків. Запам'ятати таксі короткий номер дуже просто: він складається з трьох цифр, але є гарантією високого рівня обслуговування і демократичної вартості — телефонуйте 509 в будь-який час дня і ночі!