Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Щоб мати можливість викликати машину в будь-який час доби, необхідно мати під рукою таксі Київ контакти. Часи, коли телефонні номери автомобілі таксі київ контактитаксомоторних компаній були довгими, залишилися в минулому. Нинішня гостра необхідність жителів мегаполісу економити час, щоб встигати в різні місця протягом дня, істотно вплинула і на сферу пасажирських перевезень. Тепер для замовлення таксі досить набрати комбінацію всього з декількох цифр, що легко запам'ятовуються .

Вибирайте надійну компанію — Таксі Лекс

Комп'ютеризована інформаційно-диспетчерська служба Лекс — одна з найбільш популярних компаній столиці. Домогтися лідерства серед понад 200 фірм було непросто, проте завдяки комбінації високої якості і помірних розцінок, нашими постійними клієнтами стає все більше киян та гостей міста.

Як оформити замовлення таксі по телефону

Для виклику машини в ІДС Лекс вам не доведеться довго шукати номер телефону або чекати вільного диспетчера. Набирайте з мобільного 509, і вашу заявку приймуть миттєво! Після набору номера спрацьовує система callback, яка передзвонює через кілька секунд. Вартість розмови замовник не оплачує. Скажіть диспетчеру, за якою адресою подавати таксі, і куди прямувати. При наявності додаткових опцій і вподобань їх необхідно вказати, оскільки остаточна вартість поїздки залежить від суми факторів. Оператор максимально швидко внесе озвучені дані в програму, і ви відразу почуєте суму до сплати.

Викликайте таксі онлайн

Для сучасного і швидкого замовлення через інтернет необхідно завантажити та встановити мобільний додаток, або відкрити сторінку сайту Лекс з онлайн формою. Інтерфейс обох варіантів простий і зрозумілий, а сам процес не займе багато вашого часу. Починайте вводити перші літери адреси, і програма відразу видасть релевантний список, з якого просто виберіть відповідну. Вкажіть додаткові умови поїздки, і натискайте опцію розрахунку вартості. Онлайн замовлення вибирає все більше клієнтів, оскільки це просто, зручно, швидко і абсолютно безкоштовно. Переконайтеся в цьому і ви!

Стовідсоткова подача комфортабельного авто

Компанія Лекс стовідсотково надасть автомобіль для поїздки! Це гарантує великий таксопарк, який постійно збільшується, і співпраця з партнерами, які підстрахують. мікроавтобуси таксі київ контактиУ парку знаходяться різні автомобілі. Замовляйте таксі мікроавтобус для великої компанії — це найбільш комфортний спосіб пересування. Лекс Таксі Київ контакти: звертайтеся за номером 509 цілодобово, і ми швидко і ефективно вас обслугуємо!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать