Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ хороші машиниЩоб здійснювати переїзд по столичному регіону з комфортом, зовсім не обов'язково робити дороге замовлення — можна вибрати службу таксі Київ хороші машини якої відрізняються надійністю і справністю. Набирайте 509 з мобільного, і на особистому досвіді переконаєтеся в тому, що Таксі Лекс пропонує найкомфортабельніший автотранспорт.

Вибирайте комфортні і безпечні поїздки

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс намагається задовольнити потреби кожного пасажира по максимуму. За час роботи в сфері столичних пасажирських перевезень ми встигли точно визначити, що кожен замовник від поїздки на таксі Київ прагне комфорту, оперативності та безпеки, і все це за прийнятною ціною.

Лекс пропонує автомобілі тільки комфорт-класу

Розміри автопарку таксомоторної компанії Лекс достатні для того, щоб успішно здійснювати всі вхідні заявки. Крім того, ми маємо партнерські стосунки з більшістю транспортних фірм, що дозволяє 100% подавати таксі без прив'язки до часу доби, стану дорожнього трафіку і погодних умов. У парку авто знаходяться виключно комфортабельні транспортні засоби, які забезпечать пасажиру максимум позитивних емоцій під час поїздки. Чистий зручний салон іномарки — що ще необхідно пасажиру, щоб розслабитися і насолоджуватися переїздом? Тільки гарантія безпеки, і ІДС Лекс її надає.

Гарантія безпеки

Щоб бути впевненим у тому, що поїздка на таксі пройде на гідному рівні, звертайтеся в Лекс — ми відправляємо на виклик тільки перевірені справні машини. Кожна одиниця транспорту обов'язково проходить техогляд, який дозволяє впевнитися в тому, що автомобіль не має неполадок. Найчастіше, замовляючи таксі в дешевих службах, клієнта чекає розчарування, оскільки на виклик приїжджає розбитий автомобіль, який вселяє певного роду цілком виправдані побоювання. Однак викликаючи машину у нас, клієнт може бути абсолютно впевнений в надійності безпеки авто.

Найдешевша вартість таксі

вартість таксі київ хороші машиниПоїздка по Києву зі зручностями при мінімумі витрат — це можливо, варто тільки набрати 509 і повідомити диспетчеру координати поїздки. Ми оптимізували робочі процеси, що допомогло істотно знизити тарифи, але при цьому залишити обслуговування на гідному рівні. Вибирайте економію — вибирайте Лекс! Якщо шукаєте таксі хороші машини за демократичною вартістю — телефонуйте 509 або завантажуйте з сайту мобільний додаток для замовлення, і неодмінно залишитеся задоволені високим рівнем, на якому пройде поїздка!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать