Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ дешевоЯкщо не бажаєте витрачати велику суму на послугу замовлення машини, викликайте зручне таксі Київ дешево в компанії Лекс. Наша служба таксі — лідер столичних перевезень: фірма надає послугу на найвищому рівні та пропонує максимально знижені ціни.

ІДС Лекс: замовляйте авто в найкращій компанії

Протягом декількох років компанія Лекс працює в столичних пасажирських перевезеннях та за цей час стала однією із найбільш затребуваних та популярних в Києві служб таксі. Задля того, щоби кожен пасажир подорожував в комфортних умовах, платив небагато та лишався задоволеним наданим сервісом, наша фірма постійно оптимізує роботу. Завдяки оптимізації кожен робочий процес виконується з максимальною ефективністю, що є запорукою відмінного обслуговування та зниження цін. Кияни та гості міста віддають перевагу Таксі Лекс, відчуйте переваги і ви: замовте машину за коротким номером 509 чи лишіть онлайн заявку!

Найвигідніша вартість таксі

Наша інформаційно-диспетчерська служба встановила найбільш демократичні ціни в Києві. Досягненню цього сприяє оптимізована робота, а також той факт, що тарифи не робляться надмірними навмисне. Не потрібно переплачувати — достатньо звернутися в Лекс, та поїздка на таксі не відзначиться на товщині вашого гаманця.

Робіть замовлення онлайн

Кожен житель міста має всюди встигати вчасно, тому економія кожної хвилини — один із головних пріоритетів сучасного життя. Компанія Лекс пропонує один із найбільш оперативних способів виклику таксі по інтернету. Для цього достатньо завантажити додаток, чи скористатися формою, що знаходиться на нашому веб-сайті. Після заповнення форми адресою подачі машини та місцем прибуття і відмітки додаткових послуг, натискайте кнопку розрахунку вартості, та за секунду будете знати, скільки платити за послугу. Відправляйте запит на обробку, і програма за максимально короткий час видасть результат щодо інформації про машину та покаже номер телефону водія.

Телефонуйте 509

Щоб зателефонувати в call-центр, необхідно набрати короткий номер 509 з мобільного, і за секунду callback передзвонить та з’єднає із вільним оператором. Повідомте маршрут поїздки і одразу дізнаєтеся, яку суму грошей готувати до сплати.

Різноманітний транспорт

мікроавтобуси таксі київ дешевоЩоб замовити автомобіль будь-якої марки чи моделі — звертайтеся в Лекс! Виклик таксі мікроавтобус за найвигіднішою ціною — вірне рішення для великої компанії. Робіть замовлення онлайн чи телефонуйте 509. Якщо необхідно замовити комфортабельне таксі Київ дешево, обирайте Лекс: це можливо здійснити в будь-який час доби та за будь-якої погоди!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать