Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ дешеве тарифиСучасному жителю мегаполісу не обійтися без замовлення машини в таксомоторній компанії, тому багато хто шукає таксі Київ дешеве тарифи. Компаній, що пропонують низькі розцінки, багато, але як вибрати ту, в якій рівень якості надання послуги гідний? Віддавайте перевагу інформаційно-диспетчерській компанії Лекс: пропонуємо пасажирам тільки кращі умови і оптимально низькі розцінки. Для замовлення таксі досить набрати з мобільного короткий номер 509 або залишити заявку в інтернеті.

Шукаєте низькі ціни і високу якість? Телефонуйте 509!

За період роботи в області столичних пасажирських перевезень ми заслужено стали лідерами і завоювали довіру жителів і гостей столиці. Компанія Лекс забезпечує кожного пасажира комфортабельним автомобілем, професійним ввічливим водієм, а вартість при цьому відрізняється демократичністю. Як ми зуміли домогтися таких результатів, адже більшість вважає, що дешева послуга не може означати високої якості? Відповідь проста: ми щодня вдосконалюємося, і оптимізуємо робочі процеси, що дозволило істотно знизити ціни і при цьому довести сервіс до європейського рівня. Крім того, штучне завищення цін в таксі Київ Лекс відсутнє — наше ставлення до замовників чесне!

Європейський рівень сервісу

Щоб кожен пасажир залишався задоволеним поїздкою, компанія повинна надавати обслуговування на європейському рівні. Таксі Лекс наймає тільки кращих співробітників, що відрізняються високим рівнем кваліфікації та необхідними якостями для роботи. Співробітниці call-центру крім чіткої дикції і оперативної обробки заявок повинні бути ввічливими і привітними по відношенню до клієнта. Звертайтеся до диспетчерів з будь-якого питання, пов'язаного зі сферою перевезень, і вам обов'язково допоможуть і порадять оптимальний варіант. Для таксистів важливо мати подібний досвід роботи, відмінні водійські навички і добре орієнтуватися в столичному регіоні. Замовляючи таксі в Лекс, ви можете бути впевнені в тому, що доїдете в пункт призначення за максимально короткий термін, оскільки наші водії об'їжджають пробки і ділянки ремонтних робіт найкоротшим шляхом.

салони авто таксі київ дешеве тарифиКомфортні таксі

Набирайте з мобільного короткий номер 509, якщо хочете, щоб поїздка проходила в максимально зручних умовах. Машини, які знаходяться в таксопарку служби таксі Лекс, всі суцільно комфортабельні нові іномарки. Вони регулярно піддаються техогляду, що гарантує безпеку поїздки. Вибирайте таксі Київ дешеве і комфортне: телефонуйте за номером 509 або завантажуйте і встановлюйте додаток!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать