Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ 2017Зі списку київських таксомоторних служб непросто зробити вибір на користь надійної компанії, тим більше що перелік таксі Київ 2017 значний. Однак така фірма є — вибирайте Лекс, і кожна поїздка на таксі перетвориться на справжнє задоволення!

ІДС Лекс — краще таксі Київ 2017 року

Заслужити популярність і стати затребуваною таксомоторною фірмою в столиці не так легко з огляду на величезну конкуренцію. Серед більше двохсот служб таксі компанія повинна демонструвати зразкову якість і помірні розцінки, що в сфері пасажирських перевезень здійснити не завжди просто. Проте, інформаційно-диспетчерська компанія Лекс з успіхом це робить вже не перший рік, з кожним днем завойовуючи визнання все більшого числа жителів і гостей міста. Якщо у вас є побажання, зауваження або подяки щодо нашої роботи, заходьте в розділ «Контакти» на сайті — ми будемо раді кожному відповіді!

Сучасні та зручні способи замовлення

Щоб оформити замовлення таксі Київ 2017 вибирайте варіант, який найбільш прийнятний, втім, кожен із способів має свої достоїнства. Виклик таксі через інтернет. Для цього ультрасучасного способу досить зайти на сайт в розділ on-line або завантажити додаток. Далі необхідно заповнити адресу подачі авто і місце прибуття, вибравши із запропонованого списку необхідні. Також тут можна дізнатися вартість поїздки — програма розрахує її автоматично, якщо натиснути опцію «Тариф». Зручність, простота і економія часу при замовленні онлайн залучають до нього все більше сучасних городян. Ми приймаємо замовлення і за допомогою телефонних дзвінків: для цього достатньо набрати з мобільного телефону номер 509, і через секунду система callback зробить зворотний дзвінок. Повідомте оператору координати поїздки, і відразу дізнаєтеся, скільки потрібно буде заплатити по приїзді.

Приваблива вартість

Наша компанія прагне зробити поїздки доступними для всіх киян і гостей вартість таксі київ 2017столиці, тому ми знизили тарифи таксі до оптимального рівня. Це стало можливим не на шкоду якості послуги, а завдяки оптимізованій роботі всіх процесів, внаслідок чого ціна стала демократичною, а сервіс — зразковим.

Безпечна поїздка

Щоб не хвилюватися з приводу безпеки поїздки, звертайтеся в Лекс — ми організуємо її на вищому рівні з усіма запобіжними заходами. Автомобілі регулярно проходять техогляд, тому в справності машини можете не сумніватися. За кермом іномарки завжди знаходиться таксист з відмінними навичками водіння. Зразкове таксі Київ 2017 — це Лекс: телефонуйте цілодобово!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать