Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ 2016Послуга замовлення таксі користується в столиці надзвичайною популярністю і компаній в даній сфері працює дуже багато, але яка служба є таксі Київ 2016? За минулий рік інформаційно-диспетчерська фірма Лекс по праву стала однією з найбільш затребуваних компаній у замовників.

Таксі Лекс: в чому криється секрет успіху

Такою популярністю у киян та гостей міста таксомоторна служба Лекс користується не перший рік. За час роботи ми встигли повністю вивчити переваги клієнтів, і з успіхом втілюємо тільки найкраще на практиці. Для кожного пасажира при замовленні таксі важливо, щоб майбутня поїздка пройшла гладко і швидко, і при цьому не довелося платити величезні суми. Комфорт, безпека і ціна — ось головні критерії, які роблять службу таксі визнаною у населення.

Тільки комфортабельні іномарки

Прагнучи відповідати очікуванням пасажирів, в автопарку ІДС Лекс знаходяться виключно іномарки і тільки зі зручними салонами. Замовляючи таксі у нас, пасажира чекає максимально зручна поїздка. Однак вимогам безпеки приділяється не менша увага, ніж комфорту. Всі транспортні засоби проходять обов'язковий техогляд, що дозволяє відправляти на виклик тільки справні автомобілі, а клієнту — не хвилюватися з приводу безпеки майбутньої поїздки.

Зручність при замовленні через інтернет

Оформити замовлення можна кількома способами — ми враховуємо всі побажання клієнтів. Для виклику машини набирайте на мобільному короткий номер 509 і після автопередзвону повідомляйте диспетчеру всі необхідні дані щодо майбутнього маршруту і свої побажання. Вартість дзвінка оплачується компанією. Викликати таксі Київ можна способом ще простіше. Для цього досить зайти на веб-сайт компанії в розділ замовлення on-line і декількома кліками заповнити поля онлайн-форми або завантажити додаток. При введенні початкових букв адреси відкриється список, з якого потрібно вибрати потрібну адресу. Якщо є побажання щодо переїзду по столичному регіону — їх також слід вказати у відповідних полях.

Вам не доведеться платити більше

вартість таксі київ 2016Хочете заощадити на поїздці? Тоді звертайтеся в ІДС Лекс — ми пропонуємо найдоступніші розцінки в столиці. Оптимізувавши по максимуму робочі процеси, транспортна компанія зуміла добитися значного зниження вартості при збереженому високому європейському рівні сервісу. Зазначене вище дозволило компанії Лекс домогтися затребуваності і стати таксомоторною фірмою номер 1. Замовляйте популярне таксі Київ 2016 онлайн або зателефонувавши за номером 509!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать