Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі києва телефони ціниВ багатомільйонній столиці одна з найпопулярніших послуг — виклик машини в таксомоторній службі, тому таксі Києва телефони ціни знати необхідно. Пересуватися по місту доводиться часто на великі відстані, а покладатися на громадський транспорт в плані надійності, швидкості та доступності не доводиться. Замовити автомобіль для поїздки в службі таксі можливо в будь-який час дня і ночі за любої погоди, а дістатися в потрібне місце — за короткий термін, що виручає киян при необхідності за обмежений час потрапляти в різні райони міста.

Таксі Лекс: швидкість, комфорт і недорога вартість

У столичному регіоні послугу таксі в різних цінових категоріях надає більше двохсот інформаційно-диспетчерських служб. Однак щоб поїздка на таксі залишила тільки позитивні враження, вибирайте кращу — компанію Лекс, в якій професіонали організують замовнику комфортну поїздку в найкоротший термін за помірною ціною.

Демократичні тарифи

Багато компаній, зайнятих в сфері перевезень пасажирів, встановлюють низькі розцінки за рахунок зниження якості. Це не відноситься до фірми Лекс, в якій тарифи максимально знижені за рахунок щоденної оптимізації робочих процесів. В результаті вартість зменшується, а якість сервісу стає краще. Ми абсолютно чесні перед замовниками, тому розцінки штучно не завищуються. Замовляйте таксі в Лекс за розумною ціною в будь-який час доби: телефонуйте за коротким номером 509 або залишайте заявку в інтернеті після заповнення online форми на сайті або в мобільному додатку.

Як розрахувати вартість

Щоб заздалегідь дізнатися точну суму до сплати, зателефонуйте в call-центр за номером 509. Повідомте диспетчеру початковий і кінцевий пункт поїздки, додаткові вподобання. Оператор внесе дані в програму і оголосить остаточний тариф, який залишається незмінним. ІДС Лекс пропонує сучасний спосіб замовлення таксі та розрахунку вартості для тих, хто не бажає витрачати час на телефонний дзвінок. Завантажуйте сторінку з онлайн-формою або мобільний додаток, і вносьте в поля координати маршруту, примітки, і натискайте опцію «Тариф». Програма прокладе оптимально коротку дистанцію і вкаже, скільки платити по приїзді.

мікроавтобуси таксі києва телефони ціниЗамовляйте мікроавтобус

Особливо популярне при подорожі великою компанією замовлення таксі мікроавтобустаксі мікроавтобус. Комфортабельний транспортний засіб буде надано за найдоступнішою вартістю в найкоротший термін! Замовляйте таксі телефони ціни якого відрізняються простотою і доступністю в Лекс: телефонуйте 509 з мобільного!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать