Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі києва дешеві замовити онлайнНаша таксомоторна компанія встановила найбільш лояльні ціни в місті, тому якщо шукаєте таксі Києва дешеві замовити онлайн, відразу звертайтеся в Лекс! Для оформлення замовлення передбачена форма на веб-сайті фірми або можете завантажити безкоштовний додаток, який знаходиться на App Store і Google Play.

Таксі Лекс: демократичні тарифи плюс висока якість

Лідерство в столичних пасажирських перевезеннях наша інформаційно-диспетчерська служба доводить щоденним якісним виконанням кожного замовлення. Встановлені тарифи відрізняються демократичністю і доступністю для киян і гостей міста, а обслуговування — високою якістю. Для зниження розцінок без шкоди для сервісу ми регулярно оптимізуємо роботу. До того ж прислухаємося до зауважень пасажирів: якщо у вас є побажання, зв'яжіться з нами, використовуючи розділ контакти. В роботі враховуються всі зауваження, що дозволяє робити сервіс європейським.

Мобільний додаток

Використовуючи додаток для виклику таксі, клієнт істотно заощаджує час, оскільки його не потрібно витрачати на дзвінок в call-центр. Буде потрібно декілька кліків і не більше хвилини щоб дізнатися тариф поїздки, і оформити замовлення. Завантаживши додаток, вносьте в необхідні рядки адресу відправлення і прибуття, а також відзначайте галочками додаткові послуги, якщо в цьому є необхідність. Щоб дізнатися, скільки платити за послугу, слід натиснути кнопку, яка робить розрахунок вартості. Програма в лічені секунди покаже суму до сплати, а після відправки заявки на обробку — дані про вільне таксі, яке знаходиться найближче до замовника, і контактний телефон водія.

Форма замовлення таксі online

Оформити виклик машини можна, і без скачування додатку. Досить відкрити форму, розташовану на сайті Таксі Лекс, і аналогічним чином внести дані: адреси, за якими буде проходити маршрут, і інші необхідні послуги. Оптимально короткий шлях прокладається програмою після натискання кнопки розрахунку вартості. При цьому враховуються актуальні розцінки, і через секунду програма показує остаточну вартість послуги, дані про машину і телефон таксиста.

Гарантована подача таксі за 5 хвилин

час подачі таксі києва дешеві замовити онлайнЩоб забезпечити високу оперативність при виконанні кожного замовлення, компанія Лекс збільшує кількість транспорту в автопарку, і має багато партнерів. Таксисти компанії відмінно знають Київ, тому приїдуть до замовника за найкоротший термін — вже через 5 хвилин авто буде коло вашого будинку! Компанія Лекс — одна з кращих таксі Києва дешеві тарифи якої не є перешкодою для відмінного сервісу!

Подробнее