Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Напевно, жоден киянин або гість міста не відмовиться від замовлення автомобілі таксі ідеал київідеального таксі, але що значить таксі ідеал Київ? Завдяки якими критеріями служба, що займається пасажирськими перевезеннями, стає затребуваною клієнтами? Відповідь на ці питання дає інформаційно-диспетчерська компанія Лекс — за час роботи ми вивели формулу зразкового надання послуг.

Які переваги пропонує пасажирам служба Лекс

Оскільки компанія Лекс є показовим прикладом надання послуг в таксомоторній галузі, давайте назвемо переваги, які очікують пасажира при замовленні таксі у нас.

Миттєвий виклик і подача автомобіля

Якщо ви не хочете витрачати зайвий час на виклик таксі, набирайте 509 або заповнюйте онлайн-форму на нашому веб-сайті. Замовлення оформляється в лічені хвилини, а далі диспетчери в максимально короткий термін підшукують машину. Таксисти компанії Лекс відрізняються пунктуальністю, тому вони в оптимально стислий термін приїжджають на виклик. Ви неодмінно оціните швидкість, з якою авто вже буде стояти коло вашого будинку.

Ми пропонуємо найдешевше таксі

Не хочете переплачувати? Тоді Лекс — втілення ідеальної служби таксі. Наша компанія надає найнижчі тарифи на поїздки в столичному регіоні. Крім того, дзвінок здійснюється за наш рахунок, тому при бажанні заощадити замовляйте автомобіль в Лекс.

Підшукаємо автомобіль для кожного

Дешевизна — не перешкода для якості. Ми пропонуємо комфортабельні надійні автомобілі, в яких поїздка проходить максимально зручно і безпечно. В автопарку компанії великий вибір машин самих різних марок і моделей. Також присутні транспортні засоби, місткість яких дозволяє використовувати їх для різних життєвих ситуацій. Вам потрібен універсал, мінівен або таксі мікроавтобус? Звертайтеся до нас, і заявка на таксі уде виконана за найкоротший термін.

Високий рівень сервісу

диспетчери таксі ідеал київРівень сервісу компанії завжди знаходиться на висоті. Диспетчери і водії відрізняються професійним підходом до роботи, тому пасажир завжди залишається задоволеним. Крім професійних якостей, персонал намагаються допомогти клієнту з будь-яким питанням, що виникає. Вам необхідно щось дізнатися, уточнити, чи висловити побажання? Оператори диспетчерського центру з радістю в цьому допоможуть. Потрібне надання допомоги з організацією багажу? Сміливо розраховуйте на наших таксистів. Замовити автомобіль за найнижчою вартістю в столиці, і при цьому отримати послугу на гідному рівні можливо, і це доводить служба Лекс, яка втілює таксі ідеал Київ.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать