Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі фіксованийОднією з найбільш затребуваних послуг в Києві при швидкому сучасному ритмі життя є замовлення таксі, а найбільшою популярністю користується у киян і гостей міста тариф таксі фіксований. Це пояснюється простотою і зручністю, оскільки сума до сплати відома вже на момент замовлення, що цінується у людей, які планують бюджет заздалегідь.

Демократичний таксі фіксований тариф в Таксі Лекс

За період роботи в столичних пасажирських перевезеннях інформаційно-диспетчерська служба Лекс стала безумовним лідером галузі. Ми забезпечуємо незмінно високу якість за найдоступнішими розцінками, тому число постійних клієнтів серед киян і гостей міста збільшується з кожним днем. Випробуйте переваги замовлення таксі в Лексі і ви: набирайте з мобільного 509 або залишайте онлайн заявку, і її виконають в кращому вигляді!

Як розрахувати вартість поїздки

У київській службі Лекс замовник може розрахувати суму до сплати самостійно, що особливо припаде до смаку тим, хто не любить витрачати час на телефонні дзвінки. Завантажуйте на електронному ресурсі компанії сторінку з online формою, або завантажуйте мобільний додаток. Далі слід внести адресу подачі таксі Київ і місце прибуття — після введення початкових букв відкриється релевантний список, з якого потрібно вибрати потрібну адресу. Якщо є певні побажання щодо автомобіля або умов поїздки — робіть відповідні позначки. Коли необхідна інформація внесена, натисніть кнопку «Тариф», і програма вкаже, скільки доведеться заплатити після приїзду. При згоді з остаточною вартістю, підтверджуйте заявку, і її виконають миттєво! Процедура оформлення замовлення онлайн займає менше хвилини, тому особливо популярна у киян, що йдуть в ногу з часом. Дізнатися вартість можна і традиційним способом: телефонуйте 509, повідомляйте диспетчеру дані маршруту, і той озвучить остаточну ціну, яка не буде змінюватися після прибуття в пункт призначення.

виклик онлайн таксі фіксованийФіксовані розцінки таксі: переваги

Дана опція застосовується в Лекс, щоб пасажир менше хвилювався перед майбутнім переїздом: тепер ціна, озвучена оператором або показана програмою онлайн — саме та, яку необхідно заплатити, вона залишається незмінною.

  • Час в дорозі тепер не грає ролі, а тільки відстань між точкою відправлення і прибуття;
  • Програма прокладає при розрахунку оптимально короткий шлях;
  • Відсутні додаткові платежі.

Замовляйте таксі фіксований найдешевше в Лекс: телефонуйте 509 або завантажуйте додаток з сайту!