Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі доставка київНе тільки послуга виклику таксі в столиці користується великим попитом, таксі доставка Київ — одна з найбільш затребуваних додаткових послуг в сфері пасажирських перевезень. Однак як серед більш двохсот інформаційно-диспетчерських служб знайти ту, яка виконає замовлення максимально швидко, якісно, і при цьому за помірну ціну? Якщо вам потрібно терміново доставити важливі документи, посилку, квіти та інші речі невеликих розмірів, звертайтеся в таксомоторну компанію Лекс, і їх доставлять з рук в руки за найкоротший термін і невелику плату, доступну для киян і гостей міста.

Водій Таксі Лекс стане вашим особистим кур'єром

Ритм життя в багатомільйонному місті вимагає від жителів і гостей витрачати свій час максимально ефективно і не приділяти його дрібницям — тільки тоді можна всюди встигнути. Тому послуга таксі Київ користується величезною популярністю. Однак потрібно економити не тільки час, але і гроші, тому послуга доставки користується надзвичайним попитом. Щоб її зробити, зовсім не обов'язково бути присутнім особисто — набирайте короткий номер 509 або залишайте заявку в інтернеті, і на деякий час таксист ІДС Лекс стане вашим персональним кур'єром.

Ми забезпечимо надійність і швидкість виконання замовлення

Парк авто Таксі Лекс складається з великого числа машин, кількості яких досить для щоденного виконання замовлень. Крім того, компанія співпрацює з великою кількістю партнерських служб, що є додатковою запорукою вчасного виконання замовлення навіть у години сильної завантаженості. Завдяки розумній організації робочих процесів, ми умовно розділили Київ на сектори, в кожному з яких чергує певна кількість автомобілів. Підтвердивши замовлення, водій на найближчій до клієнта машині відразу ж вручення посилки таксі доставка київвирушає на виклик. Після отримання посилки таксист найкоротшим маршрутом негайно направляється до адресата і вручає вантаж з рук в руки. Доставка кур'єром Таксі Лекс має переваги перед звичайними службами міської доставки. Останні виконують заявку, як мінімум, за три години, тоді як водій нашої служби під'їжджає до замовника вже через 10 хвилин.

Привабливі розцінки від Таксі Лекс

Завдяки проведеній оптимізації, в інформаційно-диспетчерській компанії Лекс були значно знижені розцінки, а сервіс при цьому тільки покращився. Якщо не хочете платити більше, телефонуйте 509 або заповнюйте форму в інтернеті, і замовлення буде виконано за мінімально короткий термін при доступній вартості. Таксі доставка Київ в Лекс — ми робимо найвигіднішу пропозицію!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать