Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує подачу таксі білих поло автомобілі Таксі білих поло КиївКиїв і автомобілів на будь-який смак. Компанія володіє великим автопарком, тому будь-який індивідуальний запит щодо транспортного засобу неодмінно буде задоволений.

Таксі Лекс: ми пропонуємо різноманітність

Парк машин нашої таксомоторної фірми дозволяє запропонувати клієнту величезний вибір автотранспорту. Автомобілі розрізняються по маркам і моделям, вам залишається тільки повідомити свої побажання.

Автомобілі на будь-який смак

Якщо ви поспішаєте на роботу або захід, вам необхідно більш надійне, але не настільки дороге авто. І навпаки, зустрічаючи ділового партнера, краще віддати перевагу машині престижної марки. Вирушаючи на вокзал з великою кількістю сумок і валіз, місткий універсал — ідеальний варіант. Завдяки такій кількості машин, компанія практично моментально знаходить авто для поїздки. Також фірма співпрацює з великою кількістю партнерських служб, що є додатковою запорукою 100% подачі таксі. Всі транспортні засоби в ІДС Лекс проходять обов'язковий техогляд. У зв'язку з цим пасажир може бути впевнений в гарантованій подачі справного автомобіля, який не розвалюється на ходу.

Зручність при замовленні

Оформити замовлення в інформаційно-диспетчерській фірмі Лекс можна найбільш зручним способом.
  • Дзвінок диспетчеру. Набирайте три цифри 509 з мобільного телефону і замовляйте таксі, не оплачуючи ні копійки вартості телефонної розмови. Після набору оператор передзвонює для уточнення інформації про місце подачі і прибуття авто;
  • Мобільний додаток. Завантажуйте з веб-сайту компанії зручний додаток для виклику таксі, відкривайте і вносьте дані самостійно. Це швидкий, зручний і простий спосіб виклику таксі, який завжди під рукою.

Вигідні тарифи

Компанія Лекс пропонує пасажирам найбільш вигідну вартість переїзду на таксі в Києві. Автоматизовані процеси і оптимізація роботи дозволили зробити водії Таксі білих поло Київтарифи менше, що ніяк не позначилося на рівні обслуговування. Після внесення даних в програму, вона прокладає оптимальний маршрут і автоматично розраховує вартість поїздки згідно тарифів, дійсних на даний момент. Дізнатися її можна у диспетчера або після заповнення форми в інтернеті. Вибирайте нашу таксомоторну компанію і дізнаєтеся, що значить справжня економія! Великий вибір транспортних засобів на будь-який смак, низька вартість і зручні способи виклику — все це переваги нашої ІДС. Телефонуйте в Лекс Таксі!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать