Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

шашечки таксі аеропорт містоУ подорожі неможливо обійтися без виклику машини, особливо популярний маршрут на таксі аеропорт місто. Добиратися з Борисполя до Києва не так і довго, але на громадському транспорті — проблематично, до того ж вночі це здійснити неможливо. Тут на виручку приходить послуга таксі, яка поєднує в собі доступність в будь-який час дня і ночі, швидкість, невисоку вартість і надійність.

Таксі Лекс: чудовий сервіс за найбільш демократичною вартістю

За час роботи в сфері перевезень наша комп'ютеризована інформаційно-диспетчерська служба зуміла домогтися затребуваності і визнання у населення і гостей столиці. Це стало можливим завдяки високим стандартам, прийнятим в компанії, планка яких піднімається щодня.

Зразковий сервіс

У компанії працюють справжні професіонали своєї справи, які чудово справляються з робочими обов'язками: ми наймаємо тільки кращих таксистів і диспетчерів. Якщо у вас є бажання приєднатися до злагодженому колективу, подивіться вакансії, які знаходяться на веб-сайті Лекс — будемо створювати клієнтам відмінний рівень обслуговування разом! Оператори call-центру — ввічливі дівчата, які уважно вислухають замовника і допоможуть в будь-якій ситуації, пов'язаній з перевезеннями. Телефонуйте за номером 509, і вас приємно здивує професіоналізм і доброзичливе ставлення наших диспетчерів. Водії таксомоторної фірми Лекс відмінно розбираються в географії столичного району і стежать за ситуацією на дорогах Києва, тому об'їдуть пробки і місця дорожніх ремонтних робіт найкоротшим шляхом. Якщо хочете швидко дістатися до пункту призначення — набирайте з мобільного 509 або залишайте онлайн-заявку.

100 процентна подача таксі

поїздка на таксі аеропорт містоПри виклику таксі важливо бути впевненим, що вільне буде знайдено і неодмінно приїде вчасно. На жаль, деякі служби таксі, бажаючи знизити тарифи і залучити більше клієнтів, роблять це на шкоду якості — дочекатися машину практично неможливо, особливо це характерно для завантаженого ранкового і вечірнього часу. Транспортна компанія Лекс взяла зовсім інші орієнтири в роботі. Піклуючись про кожного замовника, ми виконуємо 100% вхідних замовлень. Тому таксопарк налічує достатню кількість комфортабельних транспортних засобів на будь-який смак, щоб всі потреби киян і гостей столиці незмінно виконувалися. Замовляючи таксі в Лекс, будьте впевнені, що воно неодмінно приїде! Дистанція на таксі аеропорт місто може пройти швидко, безпечно і з максимальним комфортом — для цього телефонуйте за номером 509 в будь-який час доби!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать