Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка на таксі аеропорт дешевийПереліт вимагає максимальної зібраності і пунктуальності, тому довіряти поїздку потрібно професіоналам: замовляйте таксі аеропорт дешевий і комфортний автомобіль в Лекс. Наша інформаційно-диспетчерська служба працює на київському ринку пасажирських перевезень не перший рік, і за час надання послуг стала лідером галузі. Замовляючи таксі за номером 509 або онлайн, кияни та гості столиці незмінно залишаються задоволеними!

Таксі Лекс: організуємо комфортну поїздку за доступною вартістю

Економія грошей — розумне ставлення до бюджету. Таксомоторна компанія Лекс піклується про своїх клієнтів, тому встановила демократичні тарифи поїздки на таксі, щоб якомога більша кількість населення Києва змогла скористатися якісною послугою. Ми беремо до уваги кожну думку, тому контакти компанії знаходяться у відкритому доступі: звертайтеся за наявності побажань або питань.

Простота і зручність при замовленні

Для виклику автомобіля в компанії Лекс передбачено кілька способів, що відрізняються простотою і зручністю. Набирайте з мобільного номер 509, і система автопередзвону зробить зворотний дзвінок через кілька секунд. Повідомте необхідні дані щодо поїздки, і відразу почуєте, скільки доведеться заплатити після подорожі. Очікувати довго вільного оператора не доведеться — в штаті є досить велика кількість співробітників. Всі диспетчери доброзичливі і ввічливі — телефонуйте 509, якщо втомилися від грубості. Для тих, хто не хоче витрачати час на дзвінок, передбачене online замовлення: заповнюйте онлайн форму на сайті або на смартфоні після скачування і установки. Сучасність і швидкість цього варіанту обирає багато жителів і гостей столиці.

Попереднє замовлення

Щоб не хвилюватися з приводу своєчасності подачі таксі, на що можуть вплинути непередбачені умови у вигляді погоди або складного київського попереднє замовлення таксі аеропорт дешевийтрафіку, оформлюйте попереднє замовлення. Вкажіть в заявці або повідомте оператору точний час і дату подачі транспортного засобу, і автомобіль буде очікувати пасажира в зазначений час.

Невисокі розцінки

Для зниження вартості таксі до оптимального рівня в компанії Лекс якість не страждає. Ми щодня оптимізуємо процеси, що дозволяє домогтися зразкового обслуговування і тарифів, доступних для киян і гостей міста. Хочете, щоб поїздка проходила в комфортних умовах, а вартість була помірною? Тоді набирайте 509 з мобільного для замовлення таксі. Вибирайте Лекс: ми гарантуємо таксі аеропорт дешевий тариф і найбільш комфортабельні і безпечні умови поїздки!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать