Меню сайта

автомобілі таксі 8Пасажири хочуть отримувати максимум переваг при виклику автомобіля, а фірма Лекс Таксі 8 достоїнств пропонує для кожного замовника. Тому ми не дарма вважаємося однією з кращих таксомоторних компаній і найсильніших гравців столичного ринку перевезень.

Таксі 8 критеріїв успішної роботи

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс надає обслуговування на вищому рівні для всіх пасажирів, незалежно від того, який клас автомобіля буде виконувати заявку і в яку вартість це виллється. Це не могло не відбитися на рівні популярності серед населення, у якого замовлення таксі в нашій компанії — затребувана послуга.

Зручне і просте замовлення

Знайомство з таксомоторною компанією починається з форми замовлення, тому в компанії Лекс вона максимально зручна для клієнта. Вибирайте, що вам краще: традиційний дзвінок в диспетчерський центр за номером 509 або заповнення декількома кліками онлайн-форми?

Ввічливі диспетчери

Не хочете спілкуватися з грубим персоналом? Тоді набирайте 509, і привітний диспетчер фірми Лекс швидко виконає замовлення. Ми приділяємо велике значення заповненню вакансії, тому вибираємо кращих співробітників. Якщо потрібна порада або уточнення — звертайтеся, і оператор з радістю допоможе і підкаже.

Найшвидша подача таксі

Очікувати таксі всього 5 хвилин? З ІДС Лекс це можливо! Викликайте машину і можете збиратися виходити, тому що авто вже під'їхало за вказаною адресою. Величезний автопарк дозволяє забезпечити замовника машиною, а поділ Києва на сектори — відправити до нього найбільш близько розташованих таксі.

Комфортні іномарки

Ми пропонуємо клієнтам поїздку в найбільш комфортабельних умовах, тому в парку авто немає старих екземплярів транспорту. Всі автомобілі — новенькі надійні іномарки із комфортабельними салонами. Поїздка для пасажира пройде із оптимальною зручністю!

Кращі таксисти Києва

Ми наймаємо тільки кращих таксистів, які відмінно знають місто, володіють великим досвідом і довезуть пасажира за найкоротший термін, минаючи пробки і місця ремонту.

вартість таксі 8Помірна вартість

Оптимізація роботи дозволила нашій компанії зробити тарифи таксі максимально низькими і доступними для всіх!

Гарантована безпека

Регулярна перевірка транспортних засобів дозволяє усунути всі неполадки, тому в справності автомобіля немає ні найменших сумнівів, а це забезпечує пасажиру таксі впевненість у безпеці.

Багато додаткових послуг

Ми готові виконати практично будь-яку додаткову послугу — просто набирайте 509 і повідомляйте, що потрібно, а ми надамо це в мінімальний термін! Перерахованих достоїнств таксі 8, але їх набагато більше — звертайтеся в Лекс, і ми це доведемо!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать