Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

шашечки таксі 5Лекс — популярна комп'ютеризована інформаційно-диспетчерська служба: випробуйте таксі 5 переваг на собі! Кожен день ми намагаємося ще більше оптимізувати робочі процеси, щоб домогтися максимально високої якості сервісу і при цьому знизити вартість до оптимального рівня. Набирайте 509 з мобільного, і переконайтеся на власному досвіді!

Таксі 5 достоїнств ІДС Лекс

Не перший рік працюючи в сфері перевезень, таксомоторна фірма виділила критерії, дотримання яких необхідно для успішної роботи. Звертаючись в Лекс, пасажиру нічого сумніватися щодо того, на якому рівні буде виконано замовлення, тому що відповідь одна — на вищому! Завдяки професійному підходу, компанія домоглася популярності і визнання у жителів і гостей Києва.

Високий рівень комфорту

Для пасажирів ми пропонуємо тільки найкраще, тому при замовленні таксі Київ в Лекс будьте впевнені: на виклик стовідсотково приїде нова комфортабельна іномарка. Поїздка по столиці з максимальними зручностями залишить позитивні враження!

Оперативні співробітники і швидка подача таксі

Ми відповідально ставимося до підбору співробітників, тому персонал компанії відрізняється спритністю: оператори швидко обробляють вхідні заявки, а таксисти не втрачають час і відразу відправляються на виклик. Таксі приїжджає після 5 хвилин очікування! На стадії оформлення заявки клієнт не втратить ні секунди: способи замовлення відрізняються простотою і зручністю. Просто наберіть з мобільного короткий номер 509, і через секунду диспетчер зв'яжеться для уточнення маршруту. Або кілька кліків — і поля онлайн-форми на сайті або в додатку заповнені!

Відмінний сервіс

Цим таксі 5 якостей не вичерпуються. Комфортний автомобіль і швидкість виконання заявки не значать нічого, якщо в таксомоторній службі клієнту нахамили. Тому звертайтеся в Таксі Лекс: наш персонал ввічливий і доброзичливий, оператори завжди підкажуть і нададуть допомогу у вирішенні будь-якого питання, а водій — з багажем. водії таксі 5Таксисти чудово знають Київ і стежать за ситуацією на дорогах, тому минуть пробки і затори і доставлять пасажира за найкоротший термін.

Безпечна поїздка

Транспортні засоби автопарку регулярно проходять техогляд, що дозволяє виявити несправності завчасно. Якщо не хочете хвилюватися з приводу безпеки подорожі — телефонуйте 509!

Демократичні ціни

Оптимізація роботи підвищила якість надання послуги, а розцінки зробила доступними. Вибирайте Лекс, і гаманець точно не постраждає! Ми дотримуємося головних таксі 5 факторів, тому забезпечимо гідний рівень поїздки за мінімальну ціну!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать