Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Оскільки ситуацій, коли необхідно скористатися послугою замовлення виклик служби таксі києва телефонимашини, при нинішньому темпі життя вистачає, раніше необхідно було завжди мати під рукою служби таксі Києва телефони. Зараз для максимальної економії часу слід у всьому застосовувати сучасні підходи, що не оминуло і сферу пасажирських перевезень. Комп'ютеризована інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує замовникам максимальний комфорт, раціональне використання часу і доступні розцінки. Для замовлення машини досить набрати з мобільного номер 509, і по закінченні 5 хвилин комфортна іномарка під'їде за вказаною адресою.

ІДС Лекс: європейський сервіс за доступною ціною

Наша таксомоторна компанія забезпечує жителів і гостей столиці автомобілями для поїздок на протязі декількох років. За цей час нас визнали кращими, тому фірма користується заслуженою популярністю. Ми щодня покращуємо показники роботи і уважно вислуховуємо думку кожного пасажира: поділіться своїми враженнями чи побажаннями — контакти знаходяться на електронному ресурсі Таксі Лекс.

Простота і зручність замовлення таксі по телефону

Необхідно терміново викликати машину? Ми максимально економимо час клієнта, тому пропонуємо кілька простих і зручних варіантів замовлення, що займають не більш хвилини. Не потрібно довго шукати телефонні номери в записнику, набирайте з мобільного 509, і через секунду вам передзвонить диспетчер. Діє система callback, тому за вартість дзвінка не думайте — її оплачує компанія. Повідомте диспетчеру маршрут поїздки і відразу дізнаєтеся, скільки платити по приїзді. Наші диспетчери відрізняються уважністю і оперативністю, тому ваша заявка буде оброблена за максимально короткий термін.

Замовляйте таксі online

Для тих жителів мегаполісу пріоритетними є сучасні підходи, тому компанія Лекс пропонує виклик автомобіля через інтернет. Завантажуйте мобільний додаток, і встановлюйте на свій смартфон. Коли знадобиться таксі, відкривайте додаток і вносьте до відповідних рядків форми необхідні дані. Або відкривайте сторінку сайту компанії з on-line формою — вона являє собою кілька розширену версію, однак так само проста для заповнення.

автомобілі служби таксі києва телефони100 процентна подача таксі

Для стовідсоткової впевненості в тому, що машина неодмінно приїде на виклик вчасно, звертайтеся в Лекс. Ми володіємо великим автопарком і співпрацюємо з іншими фірмами-перевізниками, тому гарантовано надамо таксі для поїздки. Не зберігайте довгі служби таксі телефони: набирайте 509 і залишитеся задоволені!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать