Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі служби таксіСеред київських таксомоторних компаній є служби таксі, що пропонують невисоку вартість, проте лише компанія Лекс разом із доступними тарифами пропонує якісне обслуговування. Переконатися в цьому ви можете особисто, замовивши таксі за номером 509, чи лишивши онлайн заявку.

Дешеві служби таксі

Багато інформаційно-диспетчерських служб Києва встановили помірні розцінки. Однак здебільшого задля зниження ціни погіршується якість надання послуги. Це може проявлятися в тому, що служби таксі не знаходять вільну машину при замовленні, а персонал нечемно поводиться та некомпетентний. Проте таксомоторна фірма Лекс встановила демократичні тарифи завдяки оптимізованій роботі, що дозволило з максимальною ефективністю виконувати кожен процес. При цьому вартість знижується, а рівень обслуговування значно покращується.

Найбільш лояльні розцінки в Києві

Щоби знизити вартість, наша компанія постійно оптимізує робочі процеси. Окрім того, тарифи не завищуються навмисне. Тому кожен киянин чи гість, що приїхав до столиці, може замовити недороге, але при цьому зручне таксі, лише зателефонувавши 509, чи використавши інші контакти, вказані на веб-сайті ІДС Лекс.

Стовідсоткова подача таксі

Якщо хочете бути абсолютно впевненим в тому, що машина приїде без затримок, звертайтеся в Лекс. В розпорядженні компанії знаходиться великий таксопарк, кількість транспортних засобів в якому досягає тисячі штук. Це нові іномарки комфорт-класу, всі машини обов’язково проходять технічний огляд. Для страховки в завантажені замовленнями години пік Лекс веде співпрацю з компаніями-партнерами. Це дозволяє замовникові бути 100 % впевненому в тому, що таксі обов’язково приїде на виклик без затримок.

Відмінна робота персоналу

Для того, щоб кожна стадія замовлення виконувалася якомога якісніше, окрім оптимізації в компанії існують високі стандарти прийому на роботу. Співробітники мають бути досвідченими та кваліфікованими. диспетчери служби таксіОператори, що працюють в call-центрі, відрізняються ввічливим ставленням до клієнтів, та швидко приймають замовлення. При необхідності викликати таксі чи щось уточнити, звертайтеся до диспетчера, зателефонувавши 509 з мобільного. Водії компанії одразу відправляються на виклик, та приїжджають за вказаною адресою за максимально короткий час. Таксисти чудово розбираються в столиці, тому значно економлять час в дорозі, об’їжджаючи пробки та ремонтні ділянки найкоротшими шляхами. В Києві служби таксі пропонують помірні розцінки, проте разом із невисокою вартістю чудову якість пропонує тільки Лекс: телефонуйте в будь-який час 509 чи лишайте запит онлайн!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать