Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

набір з мобільного служба таксі в києві номер телефонуІнформаційно-диспетчерська фірма Лекс — служба таксі в Києві номер телефону якого відрізняється легкістю для запам'ятовування. Три прості цифри 509: набирайте наш зручний телефон, і через 10 хвилин з моменту оформлення замовлення авто чекатиме в призначеному місці. Однак три цифри для виклику таксі — не єдина перевага, яке пропонує пасажирам наша таксомоторна компанія.

Що потрібно знати про дзвінок в диспетчерський центр

Ритм сучасного столиці вимагає від городян максимальної зібраності, оскільки кожен день необхідно аналізувати величезний обсяг інформації. Піклуючись про пасажирів і намагаючись зробити замовлення таксі найбільш простим, служба пасажирських перевезень Лекс ввела простий для запам'ятовування номер, за яким можна викликати таксі. Але на цьому зручність для клієнта не закінчується.

Вартість дзвінка оплачуємо ми

Набравши три прості цифри 509, ви потрапляєте на автопередзвін: оператор інформаційно-диспетчерської служби Лекс миттєво здійснить зворотний дзвінок, щоб дізнатися деталі замовлення. Виклик таксі в нашій компанії не буде коштувати вам ні копійки.

Вас приємно здивують наші диспетчери

Отримавши дзвінок від оператора, вам потрібно повідомити йому початкову і кінцеву точку маршруту, а також побажання щодо того, як буде проходити поїздка — якщо це необхідно. Наша столична компанія, номер якої відрізняється простотою і зручністю при запам'ятовуванні, пропонує не тільки безкоштовний виклик таксі, а й високий рівень сервісу. Професіоналізм і ввічливість операторів диспетчерського центру вас приємно здивують. пасажирки служба таксі в києві номер телефонуМи наймаємо співробітників — справжніх професіоналів своєї справи, тому набравши на мобільному 509, ви можете бути впевнені, що вас уважно вислухають, підкажуть оптимальний варіант при необхідності або роз'яснять незрозуміле питання, і оперативно підшукають машину.

Сплануйте бюджет заздалегідь

Озвучивши диспетчеру компанії Лекс адресу, куди необхідно подавати машину і місце прибуття, ви дізнаєтеся точну вартість поїздки. Сума до оплати автоматично розраховується комп'ютерною програмою, що виключає неточності, які можуть бути викликані при підрахунку вартості людиною. Оператор вносить дані щодо адреси відправлення і прибуття, і розрахунок проводиться на підставі діючих тарифів Лекс Таксі. Таким чином, зручно заздалегідь спланувати бюджет і завчасно підготувати суму до оплати. Служба таксі в Києві з телефонним номером, зручним для набору, безкоштовний виклик і подача комфортного авто, професійне обслуговування — телефонуйте в службу Лекс!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать