Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі служба таксі київВиклик автомобіля в таксомоторній службі для поїздки в інформаційно-диспетчерській компанії користується великим попитом, тому служба таксі Київ має відповідати певним критеріям. Надійність, оперативність виконання заявки — без цих факторів таксомоторна фірма не буде користуватися популярністю у жителів і гостей міста. Звертайтеся в Таксі Лекс — ми організуємо переїзд на найвищому рівні!

Замовляйте таксі в Лекс за доступною ціною

Раніше прерогатива використання таксі належала виключно заможним киянам. Однак з плином часу ціни знизилися, і ця послуга стала доступною для всіх. У наші дні багато компаній, щоб знизити тарифи, разом з тим знижують і якість — звернувшись в ІДС з сумнівною репутацією, замовник ризикує отримати негативний досвід. Вільного автомобіля може не виявитися на даний момент, а якщо послугу нададуть, то на низькому рівні. У таксомоторній компанії Лекс дотримуються помірної цінової політики, що не позначається на якості обслуговування. Ми оптимізували роботу, що дозволило досягти кращих результатів і доступних цін.

Якісний сервіс

Ми надаємо послугу на максимально високому рівні: замовляйте таксі за номером 509 або залишайте заявку онлайн, і переконайтеся на власному досвіді! Для цього в компанії Лекс велика увага приділяється підбору персоналу, тому вакансії закриваються при наявності твердої впевненості в кваліфікованості співробітника. Крім грамотної мови і чіткої дикції, оператори call-центру повинні бути ввічливими, привітними і доброзичливими по відношенню до клієнта. Зателефонувавши 509, ви здивуєтеся, наскільки оперативно диспетчер обробить вхідну заявку і підшукає вільну машину. Водії повинні чудово розбиратися в географії міста, мати досвід роботи і відмінні водійські навички. Кожен таксист відрізняється ввічливістю і обов'язково допоможе пасажирові з багажем.

Найшвидша подача таксі

час подачі служба таксі київЩоб максимально швидко організувати подачу транспортного засобу замовнику, ми умовно поділили столицю на сектори. У них постійно є досить велика кількість машин, готових цілодобово виконати заявку, і оператор відправляє на виклик той автомобіль, який розташований найближче до вказаної адреси. Після оформлення замовлення вже починайте взуватися — таксі приїде через 5 хвилин! Також ми пропонуємо попереднє замовлення: вкажіть точний час, і машина буде очікувати точно в строк. Краща служба таксі Київ з демократичними тарифами, відмінним сервісом і оперативним виконанням замовлень Лекс: набирайте з мобільного 509 або завантажуйте додаток з сайту!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать