Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі сайт таксіЧаси, коли для виклику авто потрібно було запам'ятовувати телефонні номери або ловити транспорт на вулиці, практично зжили себе, сайт таксі — ось те, що необхідно мати кожній поважаючій себе таксомоторній фірмі. У сучасному світі з швидким темпом життя, що особливо характерно для столиці, необхідно правильно розподіляти свій час і не витрачати його на дрібниці. Зараз практично будь-яке питання можна вирішити через інтернет, що не могло не залишити поза увагою сферу перевезень.

Сайт Таксі Лекс: ви знайдете відповіді на всі питання, пов'язані з поїздкою

Інформаційно-диспетчерських служб, що мають свій ресурс в інтернеті, досить багато, проте як серед такої кількості вибрати не тільки зручний і функціональний, але і з доступними тарифами і високою якістю виконання заявки? Вибирайте фірму Лекс, і точно станете нашим постійним клієнтом!

Зручне і просте замовлення таксі онлайн

Щоб замовити таксі Київ для поїздки, не потрібно витрачати час на телефонні розмови: заходьте на сайт таксі, і заявка буде оформлена менше, ніж за хвилину. Для цього ми пропонуємо кілька варіантів, у кожного з яких є певні переваги:
  • Відкривайте сторінку замовлення online та вносьте дані в необхідні поля онлайн-форми. Дія надзвичайно проста і швидка: почавши вводити перші літери адреси, тут же побачите відповідний список, з якого виберіть необхідний. Також внесіть додаткові дані, що стосуються переваг, які впливають на остаточну вартість. Після вибору опції «Тариф» дізнаєтеся суму до оплати;
  • Завантажуйте додаток і встановлюйте на смартфон. Тоді форма замовлення завжди буде під рукою, що ще більше економить час. Інтерфейс мобільного додатка простий і інтуїтивно зрозумілий, його функціональність нічим не поступається розширеній формі.
Оформлення заявки в online-режимі оцінили сотні клієнтів ІДС Лекс, цей спосіб користується особливою популярністю у сучасних киян, які заощаджують час.

Найдемократичніші тарифи таксі

виклик онлайн сайт таксіКомпанія Лекс по максимуму автоматизує процеси і оптимізує роботу, тому ми пропонуємо найвищу якість сервісу і доступні тарифи. Сума до сплати розраховується автоматично програмою, яка виходить з діючих тарифів, що виключає людський фактор. Тарифи прозорі і знаходяться у відкритому доступі. Ознайомитися з ними можна на інтернет-ресурсі компанії, а дізнатися вартість поїздки на таксі — там же, або зателефонувати диспетчеру за номером 509. Відкривайте сайт Таксі та замовляйте за привабливою ціною комфортабельний автомобіль для переїзду по Києву і області в Лекс!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать