Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі розрахувати вартість таксі київ онлайнЩоб дізнатися, в яку суму обійдеться поїздка, необхідно попередньо розрахувати вартість таксі Київ онлайн. Спосіб особливо підійде киянам і гостям міста, які не бажають витрачати час на здійснення телефонних дзвінків. Інформаційно-диспетчерська фірма Лекс застосовує в роботі сучасні рішення, тому пропонує кілька способів дізнатися тариф поїздки через інтернет.

Замовляйте таксі в кращій транспортній компанії Києва

Фірма Лекс працює в сфері пасажирських перевезень протягом декількох років, і завдяки зразковому наданню послуги зайняла лідируючі позиції. Робота в таксі кваліфікованих співробітників є запорукою високого рівня обслуговування, а оптимізовані робочі процеси дозволяють зробити тарифи оптимально низькими і доступними для всіх.

Мобільний додаток

Щоб оформити замовлення таксі і провести розрахунок суми до оплати, завантажуйте безкоштовно з Google Play додаток і встановлюйте на свій мобільний. У відповідні поля вносьте адресу подачі таксі і куди будете їхати. При необхідності надання додаткових послуг, відзначте їх галочками. Додаток розрахує тариф поїздки з урахуванням всіх умов.

Онлайн форма на сайті

Таксі Лекс пропонує ще один варіант, за допомогою якого можливо зробити розрахунок тарифу поїздки через інтернет. Заходьте на веб-сайт компанії і завантажуйте сторінку з формою замовлення. Принцип розрахунку той же: необхідно внести маршрут поїздки і додаткові умови до відповідних рядків. Внизу форми знаходиться опція розрахунку, натиснувши яку, відразу дізнаєтеся, яку суму платити по приїзді.

Як проводиться розрахунок ціни поїздки

Програма розраховує тариф автоматично, тому помилки, викликаної людським фактором, не відбудеться. Програма будує оптимально короткий маршрут між початковою і кінцевою адресою, враховуючи ремонтні ділянки на дорозі і місця пробок. При наявності додаткових послуг, враховуються і вони. Після програма спирається на діючі тарифи в компанії, і видає остаточний результат.

Максимально швидка подача таксі

швидкість подачі розрахувати вартість таксі київ онлайнІДС Лекс прагне по максимуму заощадити час замовника, тому не тільки замовлення відрізняється швидкістю, оперативність подачі авто висока. Щоб машина приїхала вже через 5 хвилин після оформлення замовлення, компанія постійно збільшує кількість автотранспорту в таксопарку, і веде співпрацю з партнерськими фірмами. Щоб дізнатися вартість таксі Київ, вибирайте сучасний і швидкий спосіб: завантажуйте додаток або відкривайте форму на сайті.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать