Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажирки розрахувати тариф таксі київ онлайнТаксомоторна служба Лекс пропонує швидкий і сучасний спосіб розрахувати тариф таксі Київ онлайн, який займе мінімум часу замовника. Для цього не доведеться дзвонити диспетчеру, а всього лише внести дані в форму, яка відразу видасть остаточний результат.

Краща служба таксі столиці

Таксомоторна компанія Лекс протягом декількох років займається перевезеннями пасажирів в столичному регіоні. За період роботи в цій сфері ми стали визнаними лідерами, заслуживши популярність у населення і гостей міста. Замовники незмінно віддають перевагу замовленню таксі в Лекс, оскільки вибирають високу якість у всьому, спільно з недорогими цінами. Ми домоглися зразкових показників завдяки оптимізованій роботі, максимально автоматизованим процесам і найкращим диспетчерам і таксистам Києва. У компанії відповідально ставляться до думок клієнтів: контакти фірми розташовані на сайті — звертайтеся за наявності зауважень або побажань.

Завантажуйте мобільний додаток

Таксі Лекс використовує в роботі сучасні рішення, які дозволяють економити ресурси, в тому числі і час. Скористайтеся зручним і швидким варіантом виклику таксі і розрахунку вартості через інтернет. Завантажуйте і встановлюйте додаток для мобільного. Щоб замовити таксі і дізнатися, в яку суму обійдеться поїздка, досить відкрити програму, і внести в рядки необхідну інформацію. Вона обов'язково включає маршрут поїздки, а також наявність додаткових послуг, якщо ті потрібні. Після того, як додатком буде прокладений оптимально короткий маршрут, він покаже остаточну суму до оплати.

Відкривайте форму на сайті

Якщо не бажаєте завантажувати додаток, відкривайте сторінку веб-сайту Таксі Лекс, на якій розташована online форма. Принцип замовлення і розрахунку вартості той же, що і в додатку: необхідно внести інформацію про поїздку, і натиснути кнопку розрахунку вартості. Програма робить автоматичний розрахунок, що не дозволяє виникати помилкам, викликаним людським фактором.

Найнижча вартість таксі в столиці

вартість розрахувати тариф таксі київ онлайнІДС Лекс з успіхом доводить, що недорога вартість — не перешкода для високоякісного обслуговування. Максимально оптимізована робота дозволяє встановлювати низькі ціни, і при цьому не завдавати шкоди якості. Тому компанію вибирають кияни та гості міста. Замовляйте авто в Лекс, у переконайтеся в цьому на власному досвіді! Вибирайте компанію номер 1 на ринку київських пасажирських перевезень, де тариф таксі Київ помірний, а сервіс — зразковий!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать