Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі розрахувати маршрут таксі київЯкщо попередньо плануєте бюджет, перед поїздкою необхідно розрахувати маршрут таксі Київ. Щоб це зробити, інформаційно-диспетчерська компанія Лекс пропонує кілька способів, які зекономлять час, але дадуть вичерпну інформацію. Телефонуйте в call-центр, набравши з мобільного номер 509, або заповнюйте online форму, і менше, ніж через хвилину будете знати тариф поїздки.

Таксі Лекс: лояльні розцінки і відмінний сервіс

Таксомоторна компанія Лекс не дарма займає лідируючі позиції на ринку київських пасажирських перевезень. Наша служба таксі відрізняється не тільки помірними тарифами, але і відмінним обслуговуванням, тому кияни і гості міста замовляють таксі саме в Лекс. Зниженню цін і обслуговуванню на європейському рівні сприяє постійна оптимізація роботи. Це дозволяє зробити виконання кожного процесу максимально ефективним. Замовляйте машину в Лекс, і комфортна поїздка спільно з економією часу і грошей вам гарантована!

Телефонуйте в call-центр

Для дзвінка диспетчеру в Таксі Лекс введений єдиний номер 509. Набирайте його з мобільного в будь-який час дня і ночі, і заявка буде прийнята через кілька секунд: в компанії працює велика кількість диспетчерів, тому не доведеться витрачати час, чекаючи, поки оператор звільниться. Для прокладання маршруту і розрахунку вартості необхідно сказати диспетчеру, куди подавати автомобіль, і куди їхати. Якщо цим поїздка не обмежиться, озвучте адреси, на які потрібно заїхати, а також додаткові послуги, які будуть необхідні. Інформація буде внесена диспетчером в програму, і розрахована сума до сплати. На оформлення замовлення піде близько хвилини — наші співробітниці працюють оперативно.

Використовуйте онлайн форму на сайті або в додатку

Для здійснення вищезгаданого не потрібно дзвонити диспетчеру: можна дізнатися вартість і викликати таксі самостійно, використовуючи онлайн форму. Для цього слід відкрити online замовлення на сайті або в додатку, і внести дані у відповідні поля. Далі програма аналогічно прокладає маршрут, показує остаточну ціну, а також дані найближчого авто, готового виконати замовлення, і контактну інформацію таксиста.

Замовляйте машину в аеропорт в надійній компанії

поїздка в аеропорт розрахувати маршрут таксі київОформляйте попереднє замовлення таксі в аеропорт, і ми гарантуємо, що встигнете на свій рейс. Для цього потрібно відзначити точний час і дату подачі авто в заявці, або повідомити дані диспетчеру. Щоб розрахувати маршрут таксі і проїхатися з комфортом, вибирайте ІДС Лекс: в компанії встановлені низькі тарифи і відмінний сервіс!

Подробнее