Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі розрахунок тарифу таксіЯкщо бажаєте заздалегідь дізнатися суму за поїздку, слід провести розрахунок тарифу таксі. Щоб це здійснити, знадобиться мінімум часу — таксомоторна компанія Лекс пропонує прості, швидкі та зручні способи замовлення таксі та розрахунку вартості.

ІДС Лекс: поєднання демократичних цін і європейського сервісу

Протягом декількох років роботи в сфері столичних пасажирських перевезень інформаційно-диспетчерська служба Лекс з успіхом доводить, що висока якість обслуговування в таксі може мати недорогу вартість. Для максимального зниження тарифів і підвищення якості надання послуги таксі, наша компанія автоматизує процеси і займається оптимізацією роботи. Переконайтеся в цьому на власному досвіді: замовляйте автомобіль за коротким номером 509 або онлайн в будь-який час доби!

Як дізнатися вартість поїздки

Для того, щоб дізнатися остаточну суму до сплати, вибирайте найбільш зручний для себе спосіб. Телефонуйте в call-центр за коротким номером 509, і після спрацювання системи автопередзвону відразу ж отримаєте зворотний дзвінок. Щоб програма розрахувала остаточну вартість, повідомте диспетчеру адресу подачі таксі і місце прибуття, додаткові послуги. Після внесення інформації в програму оператор озвучить суму до сплати. Більшість городян при сучасному ритмі життя воліють економити час, і вибирають спосіб, при якому немає необхідності телефонувати оператору. Відкривайте сторінку на електронному ресурсі Таксі Лекс з онлайн формою, і вносьте в неї маршрут поїздки, або завантажуйте мобільний додаток з Google Play. Після внесення даних вибирайте опцію розрахунку вартості. Обидва варіанти відрізняються простотою, максимально економлять час і при цьому абсолютно безкоштовні.

Як програма розраховує суму до сплати

Щоб розрахувати остаточну вартість поїздки, програма повинна прокласти оптимально короткий маршрут між адресами, з урахуванням додаткових умов і послуг. Далі програма спирається на актуальні тарифи і видає підсумковий результат.

Недорога поїздка в аеропорт

поїздка в аеропорт розрахунок тарифу таксіЩоб таксі в аеропорт приїхало вчасно і ви не запізнилися на літак, вибирайте надійну компанію Лекс, яка не підводить замовників. Для стовідсоткової впевненості у своєчасній подачі автомобіля, оформлюйте попереднє замовлення на точний час і дату. Замовити послугу можна за телефоном або онлайн. Викликайте машину в кращій таксомоторній компанії столиці Лекс, яка гарантує високу якість і помірні розцінки, а розрахунок тарифу таксі можна зробити в будь-який час доби!

Подробнее