Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

з додатку розрахунок таксі онлайн київЯкщо хочете завчасно з'ясувати, скільки платити за послугу, потрібно зробити розрахунок таксі онлайн Київ. У ІДС Лекс для цього передбачено кілька способів, які потребують мінімальну кількість часу. Необхідно всього лише завантажити мобільний додаток або використати форму на сайті.

Лекс: найбільш лояльні ціни в Києві та відмінний сервіс

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс протягом декількох років займається пасажирськими перевезеннями, і за цей період завдяки відмінному сервісу і помірним тарифам зайняла лідируючі позиції. Кияни та гості міста вибирають високу якість і доступні ціни, тому замовляють таксі за номером 509 або онлайн.

Як дізнатися вартість поїздки через додаток

Одним з найбільш швидких і простих варіантів розрахунку тарифу є використання інтернету. Для цього потрібно завантажити з App Store або Google Play додаток для мобільного. Завантаживши його, внесіть місце, куди подавати таксі, і кінцеву адресу поїздки. При необхідності відзначте галочками наявність додаткових умов. Після натискання відповідної кнопки, програма розрахує і покаже підсумкову суму до сплати.

Використовуйте форму на сайті

Щоб не завантажувати додаток, існує ще один спосіб розрахунку ціни і замовлення таксі по інтернету. Для цього завантажуйте форму, яка знаходиться у відповідному розділі сайту. У порожні поля вносьте дані, які стосуються майбутнього маршруту, і не забувайте вказати додаткові умови, від яких також залежить остаточна вартість. Тариф, розрахований додатком або онлайн формою, є остаточним, і не буде змінюватися після приїзду. Використання цих способів дозволяє заощадити час, оскільки не потрібно дзвонити в call-центр.

Демократична вартість

Сума до сплати розраховується автоматично згідно актуальним тарифами таксі, подивитися які можна на електронному ресурсі фірми. Компанія Лекс встановила розцінки на оптимально низькому рівні, щоб кожен міг скористатися послугою дешевого, але комфортного таксі. Зниження цін було досягнуто завдяки оптимізованій роботі, а не за рахунок погіршення якості.

Замовлення машини в аеропорт

поїздка в аеропорт розрахунок таксі онлайн київЩоб поїздка на таксі в аеропорт за невисокою ціною проходила зі зручностями і без затримок, робіть вибір на користь перевіреної компанії Лекс, що зарекомендувала себе, як краща фірма Києва. Оформивши попереднє замовлення, не сумнівайтеся, що комфортна іномарка буде знаходитися біля будинку вчасно. Замовляйте таксі онлайн Київ через форму на сайті або мобільний додаток в будь-який час доби!

Подробнее