Меню сайта

автомобілі рейтинг таксі києваЩоб бути впевненим у гідному наданні послуги виклику авто, багато хто дивиться рейтинг таксі Києва. Інформаційно-диспетчерська компанія Лекс знаходиться в ньому на почесному місці: ми забезпечуємо пасажира ввічливим водієм і комфортабельною машиною для переїзду за найдоступнішою ціною!

Замовляйте автомобіль в кращій службі Таксі Лекс

Зараз ринок пасажирських перевезень переповнений таксомоторними компаніями, тому вибрати серед них гідну — досить проблематично. Багато служб пропонують дуже дешеві розцінки, і іноді порушують зобов'язання перед замовником в наданні таксі: вільна машина не знаходиться, або приїжджає з великим запізненням, а таксист погано орієнтується в місті. Існує ряд компаній з дорогими тарифами, однак і в цьому випадку також не можна бути стовідсотково впевненим у якості, крім того, вартість такого таксі не по кишені більшості киян і гостей міста. Якщо хочете точно знати, що кожна копійка з тарифу працює для вашого блага, тоді викликайте машину в ІДС Лекс: ми пропонуємо комфортні іномарки і сервіс на вищому рівні, і при цьому послуга доступна для всіх киян і гостей міста.

Оформлюйте онлайн замовлення

Ми раді запропонувати для виклику таксі не тільки традиційний спосіб по телефону (для цього достатньо набрати з мобільного короткий номер 509), але і швидке сучасне замовлення через інтернет. Для цього необхідно зайти на веб-сайт компанії і всього декількома кліками внести координати поїздки в розділ online. Або завантажити додаток, компактний інтерфейс якого нічим не поступається розширеній формі на сайті. Після підтвердження заявки протягом декількох хвилин прийде смс-повідомлення з даними машини, яка буде виконувати замовлення.

Найкомфортніша і недорога поїздка в аеропорт

поїздка в аеропорт рейтинг таксі києваМіжміський або міжнародний переліт — вже подія досить хвилююча. А щоб зняти з себе хвилювання з приводу поїздки на таксі в аеропорт, довіртеся професіоналам — компанії Лекс. Оформіть замовлення по телефону або онлайн, і надійна справна іномарка з ввічливим таксистом буде перебувати біля вашого будинку через мінімум часу. Щоб перестрахуватися на випадок складного трафіку на київських дорогах або несприятливих погодних умов, викликайте таксі попередньо. Повідомте оператору або вкажіть в заявці точний час і дату подачі машини, і продовжуйте вирішувати свої справи, а авто в призначений час точно буде вас чекати. Рейтинг таксі Києва визначив кращу компанію, що займається перевезеннями, і це — Лекс: телефонуйте цілодобово за номером 509!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать