Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Послуга замовлення авто в таксомоторній службі користується надзвичайною популярністю, особливо преміум таксі Київ. Хоч більшість автомобілі преміум таксі київзамовників намагається економити, все ж в окремих випадках краще переплатити, але при цьому бути впевненим в сумлінному виконанні замовлення і високому рівні обслуговування. Особливо це актуально для своєчасного приїзду на важливі заходи, зустрічі, в аеропорт і на вокзал. А при виклику авто в компанії з дешевими розцінками, вільного таксі може просто не знайтися в даний момент, та й сервіс при цьому — залишатиме бажати кращого. Однак Таксі Лекс пропонує клієнтам альтернативу: не потрібно платити більше, а достатньо зателефонувати за номером 509 і через 5-10 хвилин зручне таксі вже буде знаходитися біля будинку замовника.

Таксі Лекс пропонує найвищий рівень сервісу та комфорту

Щоб не розчарувати жодного пасажира, керівництво і персонал компанії щодня працює над удосконаленням надання послуги таксі Київ. Ми намагаємося по максимуму задовольнити очікування кожного клієнта щодо зручності, безпеки, сервісу і при цьому оптимально знизити ціну таксі. Завдяки цьому популярність інформаційно-диспетчерської служби Лекс постійно зростає.

Гідний рівень сервісу

Ми знаємо, наскільки важливо пасажиру почувати себе комфортно під час переїзду, а цього неможливо домогтися, якщо диспетчер або таксист відноситься нешанобливо і по-хамськи. Тому особлива увага приділяється при підборі персоналу, і при цьому в розрахунок беруться не тільки професійні якості. Оператор повинен бути зібраним і уважним, з високою оперативністю обробляти вхідну заявку, і при цьому бути налаштованим до клієнта привітно, доброзичливо, і з розумінням ставитися до кожного побажання. Звертайтеся до диспетчера за номером 509 з питаннями та уточненнями, і вам з радістю допоможуть. Кожен таксист таксомоторної компанії Лекс є професіоналом водіння і відмінно розбирається в географії Києва. Вибираючи нашу фірму, можете бути впевнені в тому, що вас доставлять найкоротшим маршрутом, об'їжджаючи пробки і з дотриманням всіх правил дорожнього руху. Крім того, ввічливий водій завжди допоможе пасажирові з багажем.

салони авто преміум таксі київКомфортна поїздка

Якщо не хочете пересуватися на руїні, телефонуйте 509 або залишайте онлайн-заявку. Автопарк фірми Лекс пропонує пасажирам виключно надійні нові іномарки, які регулярно проходять технічний огляд. Вибирайте справжню якість преміум таксі Київ Лекс — вартість послуги доступна кожному!