Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі під таксіНа початку появи візництво було дорогим, але в даний час під таксі розуміють доступну для населення послугу. Компанії, що займаються пасажирськими перевезеннями, вибирають різні цінові політики: різниця у вартості в дешевій і дорогій службах сягає 70 відсотків! При цьому і якість обслуговування сильно відрізняється. Пасажири бажають подорожувати з комфортом, проте дорогі розцінки може дозволити собі обмежена кількість людей, а в сумнівних таксомоторних фірмах розраховувати на зручності не доводиться. Щоб не втратити час і не переплатити, звертайтеся в Таксі Лекс: ми пропонуємо оптимальне співвідношення доступної ціни та високого рівня сервісу.

Під таксі мають на увазі оперативність і надійність — вибирайте Лекс

За час роботи в сфері перевезень компанія зуміла домогтися зразкових показників і завоювала визнання у киян і гостей столиці. Співробітники і керівництво кожен день працюють над тим, щоб вдосконалити роботу, тому прислухаються до кожної думки. Якщо є побажання, які хочете висловити, або питання — звертайтеся в Лекс, контакти компанії знаходяться у відкритому доступі. Ми обов'язково прислухаємося до думки кожного!

Гарантована подача таксі

Звертаючись в інформаційно-диспетчерську службу, замовник сподівається на те, що його заявка буде виконана, причому якомога швидше. Однак часто можна почути від диспетчера, що вільної машини немає — особливо гостро проблема виникає у компаній з надмірно дешевими тарифами. Подібна ситуація зовсім не характерна для Таксі Лекс. Великий автопарк фірми забезпечує гарантію своєчасного виконання всіх вхідних заявок, тому телефонуйте за номером 509 або залишайте заявку онлайн, і вона неодмінно буде виконана. На випадок сильної завантаженості наша компанія співпрацює з іншими таксомоторними фірмами, тому таксі буде надано стовідсотково.

Цілодобове виконання замовлень

час подачі під таксіПід таксі мають на увазі компанію, що забезпечує клієнта машиною в будь-який час дня і ночі. Фірма Лекс виконує вхідні замовлення в цілодобовому режимі при будь-якій погоді. Для оформлення заявки необхідно зателефонувати за коротким номером 509, і повідомити оператору все, що стосується майбутнього переїзду. Також вибирайте сучасні інтернет-способи: завантажуйте з сайту додаток або онлайн-форму на сайті, всього кілька кліків — і заявка оформлена! Отримавши негативний досвід в інших службах, не варто вважати під таксі погану якість і дорогі ціни: вибирайте Лекс, і приємно здивуєтеся комфорту, гідному сервісу і розумній вартості!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать