Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі партнер таксі київКожен замовник хоче бути впевнений у стовідсотковій подачі автомобіля, тому інформаційно-диспетчерській службі необхідно співпрацювати з партнер таксі Київ. Можливості автопарку не завжди дозволяють виконувати заявки, що особливо характерно для завантажених замовленнями ранкових і вечірніх годин, тому підстраховка ніколи не буде зайвою.

Стовідсоткову подачу таксі забезпечить Лекс

Замовляєте таксі і хочете бути точно впевнені, що воно неодмінно приїде вчасно? Тоді вибирайте таксомоторну фірму Лекс: ми зробимо все, щоб клієнт очікував машину не більше 5-10 хвилин після того, як замовлення було оформлено.

Виконаємо будь-яке індивідуальне побажання

Щоб успішно виконати кожне вхідне замовлення, наша компанія активно працює над розширенням автопарку. Населення Києва постійно зростає, відповідно, збільшується і кількість замовлень таксі для поїздок. Парк авто вже налічує достатню кількість машин, проте ми регулярно поповнюємо його новими екземплярами. Старих автомобілів ви тут точно не знайдете. Весь автотранспорт — це надійні іномарки, різноманітність моделей і марок яких зможе задовольнити будь-яке побажання клієнта. Необхідний мікроавтобус? І це легко здійснимо для Таксі Лекс! Повідомте диспетчеру або вкажіть в заявці онлайн про це, і в обумовлений час комфортне справне таксі мікроавтобус буде знаходитися в зазначеному місці.

Партнери завжди підстрахують

З огляду на те, що число заявок на виклик автомобіля неухильно зростає з кожним днем, ми постійно збільшуємо автопарк. Однак при великому завантаженні всі авто можуть виконувати замовлення і вільного не знайдеться. Клієнту немає чого переживати — на цей рахунок ми надійно перестрахувалися, оскільки співпрацюємо з величезною кількістю київських інформаційно-диспетчерських компаній, які завжди готові надати допомогу. Замовляйте машину в Лекс за номером 509 або через мобільний додаток з сайту, і виклик буде обов'язково виконано в найкоротший термін — на це ми надаємо 100% гарантію.

вартість партнер таксі київРозумна вартість

Розцінки на надання послуги сильно відрізняються в різних службах: хтось вибирає стратегію дешевих цін, хтось — дорогих. У Таксі Лекс дотримуються розумної цінової політики: ми зробили тарифи оптимально низькими і доступними для всіх, щоб кожен житель і гість столиці мав можливість скористатися даною послугою. При цьому пропонуємо високу якість обслуговування і комфортабельний транспорт. Не ризикуйте часом і грошима — вибирайте Лекс: величезний автопарк і партнер таксі Київ забезпечує своєчасну подачу автомобіля.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать