Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі офіційне таксі київНайбільш затребувана послуга в столиці полягає в наданні машини для пересування по місту, тому на офіційне таксі Київ йде величезний попит. Інакше при сучасному ритмі життя не можна ніяк — для того, щоб повноцінно жити, потрібно встигнути побувати протягом дня в різних місцях. Наприклад, зранку — не запізнитися на важливу зустріч або захід, потім відправити важливу документацію, зустріти родичів в аеропорту, а ввечері — культурно-розважальна програма. З таким темпом замовлення таксі — не просто ідеальне рішення, а справжній порятунок. Однак як вибрати службу, на яку можна покластися не тільки в плані надійності, але і фінансовому, де розцінки рівномірно співвідносяться з якістю? Вибирайте інформаційно-диспетчерську службу Лекс, і вам не захочеться продовжувати пошуки!

Таксі Лекс: помірна вартість і висока якість можливі

При замовленні таксі Київ вибирати є з чого: понад 200 фірм, зайнятих в пасажирських перевезеннях, готові надати свої послуги. Тарифи багатьох відрізняються надмірною дешевизною, при цьому сервіс може залишати бажати кращого. Автомобілі, які приїжджають на виклик, далеко не нові і не самі справні, а таксисти погано орієнтуються в столичному регіоні. ІДС Лекс — це київська комп'ютеризована служба, яка готова цілодобово надати замовнику комфортабельний автомобіль і багато додаткових послуг за помірною вартістю. Якщо не хочете ризикувати особистим часом і коштами, набирайте 509 з мобільного або оформляйте онлайн-замовлення, а диспетчери і водії виконають його в найкращому вигляді. При наявності побажань і питань, заходите в розділ «Контакти», і ми з радістю відповімо на всі питання, що цікавлять.

Ми встановили найбільш прийнятні розцінки

Тарифи компанії абсолютно прозорі і знаходяться у відкритому доступі: ознайомитися з розцінками можна на сайті Таксі Лекс. Як замовника, вас приємно здивує їх демократичність: проїхати на таксі від нашої таксомоторної фірми може будь-який киянин або гість міста! Кожен день ми оптимізуємо роботу, щоб вартість таксі зменшилася, а обслуговування вийшло на новий якісний рівень.

виклик онлайн офіційне таксі київЯк дізнатися вартість поїздки

Дізнатися, скільки доведеться заплатити після приїзду в пункт призначення, просто. Потрібно зайти в розділ замовлення online або завантажити додаток з сайту, і внести координати маршруту в рядок адреси подачі машини і місця прибуття. Програма розрахує вартість автоматично. Або зателефонувати диспетчеру за номером 509. Замовляйте офіційне таксі Київ в Лекс: вам неодмінно сподобається рівень сервісу і ціни!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать