Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик по телефону номери таксі в м київПри величезній популярності виклику автомобіля, кожному жителю і гостю міста бажано знати номери таксі в м Київ, щоб не витрачати багато часу на їх пошук. Для зручності замовників інформаційно-диспетчерська служба Лекс ввела короткий номер для замовлення автомобіля, що складається всього з трьох цифр. Набирайте з мобільного телефону 509, і вашу заявку виконають в найкоротший термін в кращому вигляді!

Таксі Лекс: зручність і висока якість у всьому

Служба Лекс за час роботи в сфері пасажирських перевезень визначила чіткі критерії, які дозволяють пасажирові залишатися задоволеним поїздкою. Ми довели їх до досконалості, тому користуємося заслуженою популярністю у киян і гостей столиці. Висока оперативність виконання кожної заявки, комфортабельні автомобілі, кваліфіковані ввічливі співробітники і помірні розцінки зробили компанію Лекс лідером серед двох сотень київських компаній.

Замовляйте таксі в Лекс

Для оформлення виклику таксі ми передбачили кілька варіантів, кожен з яких займає мінімум часу. Телефонуйте в call-центр, набравши короткий номер 509, і система автопередзвону зробить зворотний дзвінок через секунду. Повідомте оператору адресу відправлення і прибуття, а також додаткові вподобання, і відразу почуєте суму, в яку обійдеться поїздка. Процес замовлення по телефону не займає більше хвилини: наші диспетчери працюють чітко і злагоджено і чудово справляються зі своїми обов'язками. Крім того, в штаті налічується достатня кількість співробітників, щоб замовник не витрачав час на очікування вільного диспетчера. Якщо вам до душі не традиційні, а сучасні способи виклику таксі, завантажуйте сторінку на електронному ресурсі Таксі Лекс з формою замовлення online або завантажуйте додаток і встановлюйте на смартфон, а після вносьте дані за допомогою пари кліків щодо поїздки самостійно.

Замовлення таксі будь-якої місткості

Таксопарк компанії Лекс складається з величезного числа транспортних засобів на будь-який смак і колір. Повідомляйте диспетчеру або вказуйте в онлайн-заявці, і вони неодмінно будуть враховані при виконанні заявки. мікроавтобуси номери таксі в м київДля подорожі великою компанією найбільш прийнятний і комфортний вид транспорту — таксі мікроавтобус. Багатьох зупиняє імовірно висока вартість послуги, проте компанія Лекс оптимально знизила тарифи за рахунок оптимізації робочих процесів, тому змогла домогтися доступних розцінок і високої якості. Для замовлення телефонуйте 509 або залишайте заявку в інтернеті. Не запам'ятовуйте складні номери таксі в м Київ: телефонуйте 509, і заощадите бюджет!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать