Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик з мобільного номер таксі в києвіЩоби замовити зручну машину для поїздки по прийнятній ціні, набирайте короткий номер таксі в Києві 509 найкращої столичної таксомоторної компанії Лекс, яка займається перевезеннями не перший рік. За час роботи ми стали лідерами, бо користуємося неабиякою популярністю у жителів та гостей міста.

Замовлення найдешевшого та найзручнішого таксі

Якщо плануєте небагато коштів витратити на замовлення, але при цьому бути впевненим у високій якості виконання замовлення, робіть вибір на користь Лекс. Наша інформаційно-диспетчерська служба має багаторічний досвід роботи у сфері пасажирських перевезень столиці, тому чудово розуміє що потрібно замовникам. Завдяки тому, що робота невпинно оптимізується, ми пропонуємо пасажирам дійсно комфортні умови, і разом з тим встановили найдемократичніші ціни. Оскільки кожен оптимізований робочий процес виконується з максимальною ефективністю, рівень обслуговування підвищується, а ціни зменшуються. Перевірте це на власному досвіді, замовивши таксі в Лекс!

Найзручніший виклик таксі за коротким номером

В компанії передбачено кілька варіантів виклику таксі, включаючи традиційні способи по телефону та сучасні через інтернет. Подзвонити можна за будь-яким номером: київським зі стаціонарного телефону, українського мобільного оператору, але найбільш зручно набрати короткий номер 509. Вартість дзвінка при наборі 509 сплачується Таксі Лекс, тому одразу після того, як номер був набраний, включається система callback. Пройдуть лічені секунди, як система здійснить зворотній дзвінок. Завдяки достатній кількості операторів і call-центрі, вам не доведеться витрачати час на очікування, коли звільниться диспетчер. Повідомте, за якою адресою має приїхати таксі, та куди вас відвезти, не забудьте сказати, якщо потрібні додаткові послуги чи особливі вимоги щодо автомобіля. Диспетчери працюють чітко та швидко: оперативно вносять дані в програму та повідомляють вартість послуги.

Поїздка в аеропорт зі зручностями

поїздка в аеропорт номер таксі в києвіЗамовляючи таксі в аеропорт, потрібно бути впевненим в тому, що машина приїде вчасно, а водій добре розбиратиметься в маршруті та не затримається по дорозі. Тому обирайте найкращу компанію Києва Лекс, та дзвоніть 509 з мобільного! Для виклику машини в аеропорт краще за все мати страховку на випадок несприятливих погодних умов чи складної ситуації на дорозі, та робіть попереднє замовлення. Опція попереднього виклику дозволяє зробити замовлення на конкретний час та дату, які треба вказати в онлайн заявці чи повідомити диспетчеру. Набирайте номер таксі в Києві 509 з мобільного в будь-який час доби, та зручна машина приїде вже за 5 хвилин!

Подробнее