Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

доставка посилки послуга кур'єрЯкщо хочете, щоб водій Таксі Лекс доставив документи, ключі або іншу посилку, вам знадобиться послуга кур'єр. Вона доступна цілодобово, а оформити послугу можна онлайн, або зателефонувавши за номером 509.

Послуга кур'єр: найвигідніше замовити в Таксі Лекс

Наша інформаційно-диспетчерська служба виконує на вищому рівні послугу таксі і багато інших. Завдяки відмінному сервісу і лояльним розцінкам компанія Лекс по праву займає лідерські позиції в пасажирських перевезеннях Києва і користується величезною популярністю у киян та гостей міста. Особливою затребуваністю серед додаткових послуг у населення користується кур'єрська доставка. Якщо вам терміново знадобиться доставити кореспонденцію, листи, квіти або посилку в будь-який час доби — звертайтеся в Лекс, і ми зробимо це швидко і якісно, а невисока вартість приємно здивує.

Як оформити кур'єрську доставку

Доставка замовляється в ІДС Лекс цілодобово — щоб її оформити, досить вибрати прийнятний спосіб. Наберіть короткий номер 509 з мобільного, і оператор оформить замовлення в найкоротший термін. Після того, як набереться номер, включається callback і відразу ж робить зворотний дзвінок. Ввічливий диспетчер call-центру уважно вислухає, за якою адресою водій повинен під'їхати, щоб забрати посилку, і куди її доставити, і внесе інформацію в програму. Та зробить розрахунки і видасть підсумкову вартість послуги. Замовити доставку кур'єром можна ще більш простіше і швидше, використовуючи інтернет. Досить завантажити сторінку сайту компанії з онлайн формою або мобільний додаток, внести дані до відповідних рядків, розрахувати вартість і відправити заявку оброблятися. Якщо поспішаєте — замовляйте кур'єрську доставку онлайн!

Переваги Лекс

водії послуга кур'єрНаша служба таксі Київ є найкращою в столиці, тому пропонує замовникам максимальну кількість переваг:

  • Доставка здійснюється в будь-який час доби. Якщо терміново знадобилися послуги кур'єра, не чекайте відповідного робочого часу, а відразу телефонуйте 509!
  • Невисока вартість. Компанія Лекс встановила найдемократичніші ціни в Києві на замовлення таксі та додаткові послуги завдяки оптимізованій роботі;
  • Найшвидша доставка. Продумана організація роботи і професіоналізм водіїв, які відмінно знають місто і пересуваються найкоротшими шляхами, гарантує доставку посилки за мінімальну кількість часу.

Якщо необхідна послуга кур'єр, вибирайте кращу таксомоторну компанію Києва Лекс, і ваша посилка буде знаходитися в надійних руках!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать