Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

з додатку порахувати таксі онлайнКожен при виклику машини прагне дізнатися вартість послуги, але найшвидший спосіб — порахувати таксі онлайн. Для цього таксомоторна компанія Лекс пропонує кілька варіантів, використовуючи які, можна без дзвінка диспетчеру розрахувати остаточний тариф поїздки і підготувати необхідну суму до сплати.

ІДС Лекс пропонує найнижчі тарифи і відмінну якість

Наша інформаційно-диспетчерська служба є однією з кращих і найсильніших компаній київського ринку пасажирських перевезень. Вартість виклику таксі і додаткових послуг не завищується штучно, а оптимізація роботи дозволяє утримувати ціни на невисокому рівні. Оптимізація робочих процесів позначається позитивно як на тарифах, так і на рівні сервісу: якість обслуговування в Таксі Лекс досягла європейського рівня, а ціни залишаються найбільш лояльними в Києві. Робіть замовлення машини за номером 509 або online, і переконайтеся в цьому на власному досвіді.

Робіть розрахунок вартості онлайн

На веб-сайті ІДС Лекс знаходиться online форма, заповнивши яку, можна порахувати тариф послуги і замовити таксі. Для прокладання маршруту призначене поле, в яке потрібно внести адресу подачі, і куди їхати. Натискайте кнопку додавання, якщо має бути кілька зупинок, і вносьте в нові рядки додаткові адреси. Щоб крім таксі оформити замовлення додаткової послуги, відзначайте її галочкою — програма робить розрахунок вартості з урахуванням сукупності факторів. Далі потрібно натиснути кнопку розрахунку тарифу, і через секунду дізнаєтеся суму до сплати. Оперативність і простота онлайн способу привертає все більше замовників — спробуйте і ви!

Завантажуйте додаток

Ще одним варіантом розрахунку ціни і виклику таксі по інтернету є використання програми. Додаток розташований на Google Play і App Store, звідки його можна безкоштовно завантажити. Встановивши на смартфон, відкривайте додаток, коли знадобиться таксі. У форму досить внести адресу, куди подавати машину, і куди їхати, і провести розрахунок ціни. Додаток в лічені секунди розрахує вартість і покаже дані про найближче авто, контактний номер водія. Економте свій час разом з Лекс!

Чудовий сервіс

диспетчери порахувати таксі онлайнДосить часто при виклику автомобіля замовники стикаються з грубістю персоналу. Якщо не бажаєте відчувати це на собі — вибирайте Лекс. Робота в таксі виконується кращими співробітниками, у яких професійне ставлення до робочих обов'язків і ввічливе — до пасажирів. Щоб порахувати таксі онлайн в будь-який час доби і не дзвонити диспетчеру, завантажуйте форму на сайті Лекс або додаток!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать